אם תפחדו זה יתקע, אם תהיו שלווים זה יטמע

 הנני יהווה

חלק מכם חווה בימים אלו תחושה של סוף, כליה, תחושה שהכל תם, ומה שמתחיל- מתחיל לו מהתחלה. בעצם מדובר ברווח והפוגה.

מדובר ב"מוות רוחני", הכרחי, שמתרחש הפעם לא בין פעימה לפעימה אלא "מוות" בחווית הרוח, שמסכימה לעבור תחושת סיום והתחלה, כשהפיזי עדיין בחיים. אלא שהפעם הרוח מתבוננת סביבה ונוצרים כיוונים מנוגדים במכוון במציאות החיים.

הנפש עלולה לחוש עצב ,תסכול ואף דיכאון, חוסר מימוש, תחושה של תקיעות וחוסר יכולת לנוע בכיוונים שהיא עדיין לא יודעת מהם.

הרוח יודעת שמהותה תנועה התפתחותית, ומתמודדת עם הצורך לנוע אל מול הקושי האנושי. הרוח יודעת, שהפרמטרים הפיזיולוגיים והנפשיים אינם נרתמים בשבילה, אבל בשל היות הזמנים כל כך מיוחדים, נשמות עומדות כעת בפני האתגר של לנוע דרך מצבים בלתי אפשריים כגון אלו.

מעברים דרך קושי אינם זרים כמובן לנשמה: קושי קרמתי, הדרמה של הקרמה הבסיסית, הפחדים שנלווים לכל אלו..כל אלו מטרתם לבדוק באיזה אופן היא מתרחבת הפעם ואותם אתם מכירים.

אבל, כשהאלוהות והשמיים, מועצות ויקומים עומדים דום, ויש מעקב ואטיות גם בתנועה היקומית, לטובת הפריצה המיועדת של הפלנטה שלכם, חלקכם חש זאת בתוכו.

האם יעמוד לפלנטה הכוח לפרוץ אל על?  או שמא תיוותר כלואה בתוך מהלכי הביניים שהיא מצויה בהם?

"מוות" בתוך ובמסגרת בחירה חפשית של לחיות, לאהוב, לשמוח ולהיות מאושר. "מוות", כרגע מכונן, שבו הנשמה יודעת, שהפרמטרים הפזיולוגים יכולים להשתנות ולאתגר את תחייתה המחודשת. יכולים להופיע תסמיני מחלה או כאב בגוף, הנפש יכולה לחוש עצב ,דכדוך או חוסר תוחלת, ובתוך כל זאת, מתרקמים להם תהליכי חיות וחיוניות חדשים, שלראשונה עושה אותם הנשמה במלוא תפארתה, במצב בו הגוף עדיין חי.

מהם מעברי/ מהלכי ביניים?    ישנם תהליכי הדרכה והתפתחות ששמורים למעברי הביניים.

כשהגוף נפרד, הפעימה מסתיימת והנשמה משלחת את רוב התודעה הצרובה למקורות אנרגטיים. אז היא מפנה את עצמה לסיכום ודיון, ולראייה הרחבה, שקושרת את מה שחוותה ולמדה מהקיים והמתקיים. תהליכי ביניים אלו נמשכים עד אשר מתוך ההשתקפות, ההתארגנות וההתרכבות החדשים, נולדת הפעימה הבאה, שגם היא שרויה בהרמוניה שלימה עם מה שצפוי שיתרחש עם הנשמה בעולם אליו תגיע בזמן הנכון.

אלו מהלכי ביניים של למידה, התאחדות, הצטרפות ו\או לידה מחודשים, כשהנשמה בוחרת בכל פעם מה ללמוד על פני מה שמסתכם, ומה שצפוי. תהליכים אלו אף פעם לא נוסו איתכם תוך כדי חייכם הפיזיים. נדרש המוות הפיזי כדי לאפשר את הפניות הנדרשת למעבר ההתחדשות.

מאחר שהפעימות שלכם משתנות כמו גם היחסים איתנו, עם אלוהות ופלנטות, הכל עובר טרנספורמציה, מאחר שאתם לומדים אט אט לפוגג את הפיזי, ללמוד את משמעויותיו אך לא להאחז בו כחזות הכל.  אלו הם תהליכים שלא ניתן לעצור אותם אלא רק לתמוך בהם.

כשמתפוגגת תפישת הפיזיות, יכולה להשתנות היכולת לממש מעברים כי הקשר לגוף מתפרק בהדרגה. זהו חלק מהותי מהשלבים הראשונים של יצירת האדם החדש בעולם חדש. לא פשוט ולא קל. הפחדים דוחפים לסיים את השהייה, את ה"מוות" הזה ולחזור אל השגרה, אל העשייה אל המוכר והברור.

ועם זאת- ישנה קרן אור אחת, שמכילה בתוכה את קסם המעבר בין עצירה ושהייה לחיות וחיוניות. מן המוות אל הלידה, ומן הקיפאון אל התנועה.  נסכים שהמוות והלידה הם חלק מההתהוות שאין לה סוף ושמתממשת באפנים שונים.

קרן אור זו ,היא קרן של קסמים ושייכת לקבוצת שבבי האור שמאירים אתכם ברגע של ידיעה צרופה, ברגע של הוויה טהורה,של חוויה מדיטטיבית, של "עצמי" שאננו מתחיל או מסתיים. ברגע של אושר, של תשוקה, ברגע של חיבור אדיר מימדים, והצטרפות, שאינה תלויה במשהו פיזי. ישנן מגוון אופציות לחוות את תחושת ה"עצמי" המיוחדת הזו.

 זו קרן אור שמכילה עוצמות אלוהיות, ובהיותכם ערוצים כאלו בעצמכם אתם יכולים לשאת אותה והיא פועלת בכם בדיוק כפי שתוכנן.

אבל, אתם לא יכולים להכיל אותה לאורך זמן, כי היא תכלה ותפרק את הגוף הפיזי שלכם.

לכן, אף אחד לא יכול להשאר כרוח שמכילה את הכל לאורך זמן, כי אתם עדיין פועלים בגוף פיזי בעל מוגבלות. כאשר יבוא היום וקרן האור הזו תעבור דרככם צלולה ובהירה יהי זה במסגרת עולם אחר וחדש אותו אתם בונים עכשיו.

קרן האור הזו נוגעת כעת באלו שנשמתם, הגיע זמנה לחוות את המוות והתחיה. אל לכם לזלזל בניסים ובקסמים שמאפשרת קרן אור זו: היא יוצרת בכם מעברים שעד כה היו אפשריים רק בין הפעימות.

תחושת ה"מוות" צפויה ללוות את אלו שחווים אותה כשבועות ספורים, במסגרתה מומלץ לשבת במדיטציה, לתקשר, ליצור קשר עם מדריכי הרוח. אל תנסו לצאת במיזמים חדשים כי תצאו מבולבלים וחסרי כיוון ברור.

יש מקומות אליהם לא תחזרו, אולם כדי להתעורר מחדש אל התחייה המחודשת, עליכם להסכים "להיות בקבר" תקופת מה, ואל תפחדו. אם תפחדו ותתנגדו, ה"מוות" ההכרחי הזה, יתארך, מפני שלא נוכל לעבור דרככם ולהניע את התהליכים הנכונים.     אם תפחדו זה יתקע, אם תהיו שלווים זה יטמע.

איך יוצרת הנשמה בתוך האדם את ההתחלה החדשה בתוך התנאים החדשים?

היא לומדת להעצים ולשדרג, כאילו להכפיל את כוח התנועה האנרגטי המקורי שלה, אשר עד כה נתקל בחומות הדחיסות הפיזית.  "חומות" אלו לא אפשרו לרטט הנשמה המקורי להתפרש. אנחנו דיברנו על כך בעבר בנוגע לסגירתן של קרמות.

אלו מכם שיוצאים לדרך חדשה זו לומדים לעשות זאת. הנשמה לומדת לפרוץ החוצה "מהקליפה שלה" והיא לא רגילה לכך. היא רגילה להפעיל את עצמה באחוז עוצמה נמוך וכעת היא מתרגלת ומסכימה לצאת החוצה לעולם חדש, ולפעול בעצמה ובתהודה הרבה יותר גדולה, מבלי לפחד שחומר יתפרק ויתמוסס.

קבלו את השבועות הללו באהבה.  תסמכו על עצמכם ועל היקום. תסכימו ל"שכב בקבר" ולחכות לנסיך שיבוא לתת את נשיקת החיים.  כן, יש קסמים וכן יש ניסים, לכל נשמה המעבר הוא חשוב מעין כמוהו, שכן אז היא יודעת שהיא צולחת את אחת מגולות הכותרת בדרכה אל אלוהות ואל היכולת לעבור דרך צפיפות באופנים חדשים. היא רוכשת חירות חדשה.

כשכך היא עושה והדבר מתמקם בתוכה אז יכול היקום להעריך את העצמה החדשה ולהתאים לה מציאות חיים שמתאימה ליכולת החדשה. עד שאינה עוברת את המהלך ומדגימה מהו הטווח החדש שלה אין המציאות יכולה לגלגל לפתחה של נשמה את האתגרים החדשים.

חשוב שתדעו שאתם שמורים ומוגנים, וכי אנו מתבוננים על ה"מוות" שלכם בסקרנות. אנו סקרנים לראות איך תתעוררו ממנו??

הנני יהווה

Share
פורסם בקטגוריה דברי יהווה, העת החדשה, כללי, מסע הנשמה, תקשורים, עם התגים , , , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

27 תגובות על אם תפחדו זה יתקע, אם תהיו שלווים זה יטמע

 1. מאת אהובה שמרון‏:

  וואוו…ליאורה,
  איזו זריקת-הרגעה יש בתיקשור הזה.
  אני כבר כמה שבועות מרגישה "בקבר" ולא מבינה כיצד עבודת ההתפתחות שלי, לא באה לעזרתי בימים קשים אלו, ועכשיו הכל ברור,כהרף עין הנשימה נרגעת…איזה כיף לדעת שאני מסונכרנת עם התהליכים הפלנטריים.

  תודה עצומה לך ליאורה, תבורכי באשר את!!!
  אהובה.

  • מאת ד"ר ליאורה בירנבאום‏:

   הי אהובתי

   כן, גם אני כבר כמה שבועות "מתהפכת בקבר"…

   ותבורכי גם את על התמיכה והעידוד המתמשכים שלך

   ליאורה

 2. מאת זוהר‏:

  ..אני חסרת מילים… מדהים !!!
  איזה עולם !!! אילו תיאורים. !!! איזו שפה !!!
  אלוהות …

 3. מאת נחמי להב‏:

  לפני יומיים חלמתי שאני חווה חווית מוות. 2 ישויות באו לקרא לי.הן נראו בחלום עם פנים מטושטשות אבל זהיתי אותן.לא חשתי פחד אבל ידעתי שאני עוברת חווית מוות.
  תודה ליאורה.

  • מאת ד"ר ליאורה בירנבאום‏:

   הי נחמי

   נשמע חזק מאוד החלום הזה!!

   יותר ברור ממנו כמעט אי אפשר
   עלי והצליחי יקרה

   ליאורה

 4. מאת צפורה גזית‏:

  ליאורה ברוכה הבאה!
  waw איזה תקשור, לזה חיכיתי כל כך! בזמנים מבולבלים אלו לא הבנתי מה קורה לי?
  כעת בא יהוה והרים את המסך בעזרתך וכל הקושי שחוויתי קבל שם!
  אכן אלו ימים מיוחדים ומרגשים מאוד. לפעמים מתעורר בלבי תחושת צפייה למשהו גדול.
  אוהב אותך.

  • מאת ד"ר ליאורה בירנבאום‏:

   הי ציפקה

   הציפייה למשהו הגדול היא אמיתית. גם אני מרגישה אותה
   בין התחושה ה"מתה" לניצנוצי חיוניות אני מגלה את הדרך החדשה
   האור בה נגלה לי בין "פחד" ל"פחד", כשהם מתגלים במערומיהם כמשחקיה של המציאות הישנה

   באהבה
   ליאורה

 5. מאת סימה סלמה‏:

  הי ליאורה טוב לשמוע ממך שוב את מתארת מצב מדויק שבו אני נמצאת כבר מספר שבןעות אפילו שאני נמצאת בחופשה במיאמי אולי עכשיו יהיה קל יותר לקבל את זה .שיהיה שבוע נפלא

  • מאת ד"ר ליאורה בירנבאום‏:

   הי סימה

   למות במיאמי…דומה קצת למוות שלי בהודו…נו, מילא,
   לפעמים הנשמה מסדרת לנו מיתות לא שגרתיות

   שובי בשלום

   ליאורה

 6. מאת שולה גולדמן‏:

  התקשור הזה כאילו נכתב עבורי אני מזה מספר חודשים יצאתי מהמסלול עם הפחדים המלווים את התהליך תודה לך מקרב לב השבת את ליבי למקומו.

 7. מאת אילנה‏:

  שלום ליאורה,בזמן האחרון ה"ילדה"שלי חווה פחדים..מהלא נודע
  מהמוות,וכל מיני חרדות כתוצאה מזה ….כי מה אם זו תהיה הפעם האחרונה.
  אני מבינה שגיל ההתבגרות לקראת סופו מתעסק ועוסק במחשבות מהסוג הזה וגם מהידיעה הרווחת ש"שום דבר אינו נמשך לנצח",דבר שניתן לחלוק עליו וגם להסכים איתו.
  האם זהו התהליך שעליו את מדברת.ואם כן איזו עצה אני כאמא יכולה לתת לה ולאשרר לה שאין ממה לפחד והכל בסדר…האם לדבר אל הנשמה שלה..לתת לה קריסטל?איך אני עוזרת לה לעבור את זה?
  תודה על התקשור….זה מרגיש לי כמו משהו שחיכיתי לשמוע ולמרות שכולו סובב מוות הוא מפיץ תקווה והתחדשות ממש כמו הפיניקס. לילה מבורך

  • מאת ד"ר ליאורה בירנבאום‏:

   שלום אילנה,

   לא ציינת בת כמה ה"ילדה"…

   בכל אופן, נכון, ישנו עיסוק במוות בגיל ההתבגרות ויש צורך להבין ולבדוק בתשומת לב מה מקורו ו"לאן פניו מועדות".
   לא הייתי פוטרת את מה שמציגה ביתך כחוויה רוחנית בלבד, לא רק בשל גילה אלא בעיקר מפני שלא פגשתי בה ולא ערכתי אבחון מתאים

   לכן תשובתי היא שאם ביתך ממשיכה להפגין עיסוק במוות מלווה בחרדה כלשהי הייתי מציעה לך להפנות אותה לאיש מקצוע מוסמך שיערוך שיחת אבחון/הרגעה
   לפי הצורך.

   אי אפשר להיות זהיר מידי בגילאים אלו.

   כל טוב
   ליאורה

 8. מאת דורית גינזבורג‏:

  תודה ליאורה יקירה מכל הלב ,על האור המופלא
  שהעברת .
  דורית

 9. לקרוא את זה זה כמו לקלוט ברבדים הכי עמוקים את ההאטה. את התקיעות,את חוסר החיבור הפתאומי,את תחושת"המות" בחיים,כפי שהוגדרה,בתיקשור עוצמתי זה. כן,חוויתי בחיי מספר תהליכים של היוולדות מחדש בחיים עצמם,אך אין התהליך אותו אני חווה כעת,דומה לכל תהליך אחר שחוויתי בעבר.כל כך שמחה לקרוא את דברייך כאן. לפני מספר ימים קיבלתי אות הרגעה מההדרכה הגבוהה שלי על התהליך, כן נרגעתי מעט אחרי התיקשור שלי אך..התיקשור הזה,רק מעצים את המסר ומרגש..מרגש..כי תחושת"המוות" הזו..מלווה בהמון ניסים קטנים,בהמון התרגשות לקראת דבר מה בלתי ידוע….תודה רבה..תבורכי..☼♥

  • מאת ד"ר ליאורה בירנבאום‏:

   הי רונה

   ריגשת אותי מאוד בדברייך

   וכן, גם אני מרגישה שה"מוות" הזה הוא אחר ולא ידעתי להסביר אותו לעצמי
   ועד כמה נכונה האבחנה שלך שהוא מלווה בנצנוצי קסם קטנים…לפרקים…שאפשר להאחז בהם עד התחייה המחודשת

   תודה גם לך

   ליאורה

  • מאת רוני‏:

   הי. מה את מתכוונת כשרת אומרת ההדרכה הגבוהה שלי?

   • מאת ד"ר ליאורה בירנבאום‏:

    הכוונה לאנרגיות המדריכות אותך רוחנית.
    לכל אחד מאיתנו יש מדריכים כאלו- הרי במקור אנו רוח לא חומר…

    ליאורה

 10. מאת רונה לורי שבא‏:

  כמובן ששיתפתי לחברי,בפייסבוק שלי….

 11. מאת יפה טובול‏:

  ליאורה יקרה, תודה רבה. אני בתקופה האחרונה מרגישה ממש שאני בשלב של מעבר, שלב של זיכוך וזה קשה….. היום בדיוק בקשתי מהמלאכים להראות לי את השלב הזה של ההזדככות ובקשתי הסבר למה אני מרגישה כל כך נורא… והנה אני מקבלת מיברה את הדברים האלו. תבורכי. זה השלים את ההסבר.

 12. מאת דני‏:

  שלום ליאורה.בעבר כתבת אם אני לא טועה שי-הווה כאילו התעייף והגיעו אלוהויות אחרות כאילו רעננות שתופסות פיקוד על הנעשה בעולמנו.והנה י-הווה חוזר בכל הדרו לתקשר איתך כאילו הוא כלל לא פרש.אז מה קורה?

  • מאת ד"ר ליאורה בירנבאום‏:

   דני היקר

   היקום מתרחב, כך גם תודעתינו, התהודה המגנטית שלנו , השפעתינו על חלקי יקום רלווטיים לנו

   כך גם יהווה הרחיב את תפקידיו . כדי להקל עליך ,בוא נאמר שמתפקיד ראש מחלקה הוא התקדם לתפקיד הדיקאן. בסדר?

   האם יש בעיה לדעתך בכך שהדיקאן חוזר לדבר עם חברי הפקולטה בעת הצורך??

   שבת שלום

   ליאורה

 13. מאת אילנה‏:

  הי ליאור.וואו מסר של הרגעה ..כל מילה מתאימה לי ..חווה מין שקט פנימי ..ציפייה ,התרגשות ..ומה שיבוא ..יגיע בדיוק בזמן הנכון…תודה לך ושבת-שלום…

 14. מאת שמחה זמרי‏:

  מרגש ועוצמתי, ובעיקר מחזק.
  תודה רבה,
  שמחה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>