הון ושלטון אמרתם? אין לכם מושג עד כמה!

אנחנו שש אלוהיות ומועצות נילוות,

שלום רב,

"אל תהיו מתבוננים, אל תהיו מבקשי עצה מבחוץ, אל תהיו החלק שאינו יודע ופושט ידיים בתחינה, כאילו אין לכם יכולת לדעת מה לעשות..כאילו האנטיביוטיקה שלכם עובדת רק אם יזריקו אותה מבחוץ.

עולם ארץ המבקש לרפא את עצמו, ראשית ירפא את מחלת הכוח והכוחניות ואת התאווה של קבוצות כוח דיקטטוריות לתאוות כוח בלתי נלאית, שאומרת לעצמה, שהעולם במהלכיו החדשים, המשתנים הוא "לא עולם שראוי לחיות בו".

אתם, עד היום, נתונים לחסותה של קבוצת צמרת עולמית, הלוחצת ורוחצת את ידי חבריה, בעוד ממון מועבר בשם הקבוצה ממקום למקום, על מנת לארגן סדרי עולם, על פי סדרי העדיפויות של אותה קבוצה.

הון ושלטון אמרתם? אין לכם מושג עד כמה.

זוהי קבוצה המורכבת בחלקה מראשי מדינות, וחלקה מאנשי בצע עתירי מליארדים. כוח מביא איתו יכולת לסחור בידע, עצמה והפחדה הופכים למנווטים של הידע, שאמור לפתח את הפלנטה שלכם.

 אלו אנשים שהתרגלו משחר הולדתם להחצין את היכולות שלהם ולא לסמוך על הפנימיות. אלו נשמות שאיבדו כיוון, הסתאבו והתרשלו במסגרת החבירה לחומר, הסתנוורו מיופיו של הנוצץ ומן היכולת להגדיל להרחיב את הזהב, את אבני האודם היפות.  עוד ועוד גדלה החמדנות, עוד גדלות עיניים, עוד ועוד יודע הכסף ליצור את עצמו, לשלוח זרועות ולהשיג גם את מה שלא צמח בערוגת הבית.

אלו נשמות שמרוב שסוגדות הן לעגל הזהב נוצרה הריקנות מבפנים. תאוות כוח, שררה ושלטון מייצרת התקה של תשומת הלב מן הפנים אל החוץ. חוויה שהיא נרקסיסטית בבסיסה, בשל היכולת להיות נוכח, בולט, שולט ומנהל, וכדי שלא לאפשר לחוויה הריקנית, משוללת התוכן ,חוויה שהתוכן האלוהי הפנימי נעזבו בה- להיות נוכחת.

 נותרו אנשים אלו כאחוזי אמוק בנוצץ ,בפיזי, באשליה, במה שבא והולך ומתפרק ונותר באדמה, וככל שתחושת הכוח מתעצמת כך מאבדת הנשמה מתחושת המודעות העירנית לאלוהות וליקום. מסתכסכים ומסתאבים הם בינם לבינם עד אשר בן האדם כל כולו מזדהה בתוכו עם החומר, עם התבנית והצורה, מאבד את פנימיותו ואינו ער למהות האלוהית.

הפיזי, שהופך לחזות הכל, מאבד את הקשר עם הרוח עצמה, עם התבונה הגדולה ועם השותפות. האחיזה רק מתחזקת והולכת ונוצר חלל מפוחד מבפנים, וככל שהעולם הופך למודע יותר והטרנספורמציה הפסיכו רוחנית מתרחבת כך אותו חלק מגובש, מפוחד ויבש נאחז הוא. בימים אלו ובחדשים הקרובים יעשה חלק זה של העולם ככל שביכולתו כדי שלא לאפשר את האבולוציה שמרעידה אמות סיפים.

עולמות של מעלה זעים כשאתם מתעוררים, תנודות אדירות מימדים משברות גלים אנרגטיים ברחבי היקום מתרחשים, זוהי טרנספורמציה של מעלה שמביאה בכנפיה את זו של מטה.

עולמכם, עוד הרבה לפני שהתמצק והתגבש, הינו מהות אלוהית, בדמותינו ובצלמינו. יודע העולם לרפא את עצמו ולגדל את מה שנחוץ וצריך בכל מקום. יודע העולם אטמוספרה מהי, כבידה מהי, יודע הוא את יחסיו עם פלנטות אחרות, מלא בינה הוא, כשם שאתם בתוככם כאלו.

אותם חסרי תוכן פנימי -ידעו במי לגעת. נגעו הם בראש החץ, בבינה הפלנטרית, בשכל החוקר המטווה את ההתפתחות המדעית שלכם ; המדע חובק הכל ואמור לסייע לכם לפתח ולרפא את עצמכם, כי כך רוצה הכדור שלכם, כי כך נכון שכל מהות תעשה במצב של צרה וצוקה.

 כשמדענים הולכים אחר צו הלב כדי לרפא ולקדם אתם יכולים לפתח דגן חדש שיפתור בעיות רעב, ולתת מענה לתחלואים שגובים חיים ברחבי העולם.

אך משכוחניות, או כניעה לה, ותאוות בצע מעוורים את עיני החוקרים, משמדע הופך בחלקו להיות מובל על ידי אותה קבוצת צמרת, עולמכם מתנדנד ומתכדרר, ונדרש למהפכות מהסוג שאת חווים כדי להתייצב על דרך של מלך.

כשאין אתם מתערבים בעזרת הכוחניות הפנימית שלכם אתם יודעים יפה לרפא את עצמכם ואת סביבותיכם. זו מהות אינהרנטית בכם ובעולמכם. כשהמדענים חוטאים לתפקידם ומסכימים לשלב ידיים עם כוחות בעלי הון, ורצון להשאיר את המצב כמות שהוא, אזי תרופות פשוטות הופכות סמויות, מתייבשות ומאבדות תוקף על מדפים, כדי שאוכלוסיות רבות לא תוכלנה להירפא, בעוד תרופות יקרות מייצרות מחלות שווא כדי שתרכשו אותן. אלו שיכולים להיות בריאים הם אלו שכיסם עמוק ושיח ושיג להם עם הכסף…

המדע הוא "התפרצות גלובאלית" שאמור ליצור את החיבור והקישור בין כולכם. את יכולת התנועה שתגיע לכל מקום כי המצאות מדעיות יגיעו לכל מקום בעולם. המדע אמור להיות החלק שיוצר קואורדינטות משותפות ברחבי העולם בשל ההתעוררות הרוחנית.

המדע אמור להיות אינטואיטיבי ואלוהי, הוא אמור לשלב ידיים באופן טבעי עם מי שאתם. אך מסתאב לו המדע, אנשים בתוכו פנו עורף למטרות האלוהיות בעבור הרצון לשלוט, ולארגן סדרי עולם כהבנתם.

אלו דברים שנמסרים היום, בסיום חודש ינואר, מפני שהחדשים הקרובים הם חדשים של תהפוכות אפשריות. סודות מתדפקים על דלתות, ועליכם לדעת שעוצרים ומטשטשים אתכם, ומסממים אתכם כדי שתהיו חולים, תלויים וכדי שתהיו עניים.

זוהי המטרה מאחורי הדברים ואתם הופכים ערים לה יותר ויותר.

השיח הנשמתי הפלנטרי הוא כעת בעבור נאמנות. גם אלו שנשארים נאמנים לקיים, לנוכח ולמה שמנהל אתכם כבר תקופה ארוכה, בסתר ליבם יודעים את הפרודיה, יודעים את הפארסה וכי המסכות מתקלפות ולא ניתן יותר לשפץ את מראית העין.

התהליך הוא גם פרטי של כל אחד מכם, וגם גלובאלי, לכן תהיו מטפחים את הנאמנות הפנימית שלכם למה שחשוב ונכון באמת. הדבר דורש התבוננות יומיומית שלכם: תהו כנים, חדים עם עצמכם, שאלו את עצמכם היכן אתם עוסקים בטפל ובלא רלוונטי, היכן אתם משתמשים בכוח כלשהו כדי לברוח מאמת פנימית?  כדי להסתיר מעצמכם את העיסוק באמת על כל גווניה?

עמדו כאילו אתן סופקים כפיים, צמודי רגליים, מישירים מבט נועז, חוקר, מבט שואל שאננו מחכה בהכרח לתשובה חיצונית כדי לדעת מה הוא רואה.

נאמנות לראייה שצברתם ושמנחה אתכם טוב מרע, היא זו שתראה לכם היכן מתקיים הטוב בסביבתכם ותסייע לכם להתרחק מכל מה שמדלג על הנאמנות לכם ונשאר נאמן לעצמו.

כשכך תעשו תתבהר לכם גם הדרך הרחבה יותר. בכל שלב אתם תדעו, בין חברים או משפחה, בעמדה פוליטית…אתם תדעו מה להשליך אלי צד ולמה להישאר נאמנים כי הדבר מייצג ערכים פנימיים שלכם.

הפלנטה שלכם נאבקת כדי להתיר עצמה מאסוריה: סייעו לה להפוך את עצמה, ולמצוא מרכז כובד של נאמנות למהותה.

הנושא מעניין אתכם? מוזמנים להאזין לתקשור חי זה

Share
פורסם בקטגוריה העת החדשה, כללי, תקשורים, עם התגים , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

8 תגובות על הון ושלטון אמרתם? אין לכם מושג עד כמה!

 1. מאת יונה לביא‏:

  ליאורה,כל אינפורמציה שאת משתפת מתקבלת בהמון תודה והערכה
  יש בתוכי קול שזועק על מה שמתרחש,אני רואה את ה״שמיכה״ שזורקים עלינו
  בכל פעם שמתגלה עוול כל שהוא,
  תודה רבה לך ולאלוהות.

 2. מאת דני‏:

  שלום ליאורה.לא הבנתי מהקריאה בלבד של התיקשור מיום 3.2.15 מה בדיוק מטריד אותך ומה שש הישויות מציעות אני יודע מה מטריד אותי בפרטי ומה בכללי.על הפרטי כמובן לא אכתוב,אבל על הכללי אכתוב כמה מילים:מטריד אותי התגברות האיסלאם הקיצוני והמשוגע,גם הסוני וגם השיעי.מטריד אותי שישנו נשיא אמריקאי רופס שצריך להמשיך לנהל את העולם הדמוקרטי בעולם עוד שנתיים.מטרידה אותי המשך המלחמה במזרח אירופה.מטריד המשך דילול האוזון באטמוספרה מה שיביא בעוד 200 שנה לעידן קרח חדש בפלנטה שלנו.מטריד המשך כריתת העיצים ברחבי העולם והמשך ציד לוויתנים וחיות יבשה.מטריד גידול באיזורים ללא גשם מספק.מטריד שאין מספיק התקדמות בחקלאות להדברת העוני בעולם.מטריד שאין מספיק התקדמות המדע בפיתוח תרופות חדשות לריפוי מחלות קשות לריפוי.מטריד הפערים בין עשירים ועניים בארצנו ובעולם.מטרידים יוקר המחייה ויוקר הדיור.ובסוף מטריד שהעולם הערבי והמוסלמי לא מוכן לקבל שלטון יהודי בכל צורה שהיא בארץ ישראל ,ולא מוכן לקבל גם שום שלטון דתי שונה מהאיסלאם בכל מקום בפלנטה שלנו וכנראה גם בכוכבים האחרים שבכל היקום.אני בטוח שכל אלה גם מטרידים את ישויות האור והאהבה שביקום משום שהן אינן יכולות לכפות דרך משום שהפניה שלנו מתנהלת לפי רצון חופשי של תושביה.יש המצפים שישלח משיח כמו בעבר להעלות וליישר את תודעת ההמונים,אבל כנראה לא ישלח הפעם מושיע יחיד.בינתים אלה מן הנביאים והמתקשרים האמיתיים הינם מעטים ויכולתם להשפיע קטנה,וזה הכי מתסכל.מקווה שישיות האור השונות יעזרו לכולנו בהקדם.

  • מאת ד"ר ליאורה בירנבאום‏:

   שלום דני

   אני חושבת שבסופו של דבר כולנו מוטרדים מנושאים דומים, פחות או יותר.

   נקווה שנשכיל להבין את השינויים הפנימיים שאנו עוברים, שנרתום אותם לטובתינו ולטובת הפלנטה שלנו.

   אתה צודק שמה שנמסר לנו הם מהויות רחבות וכיווני הסתכלות פנימיים וחיצוניים מפני שהשאר נתון לבחירה חפשית.

   בהצלחה לכולנו
   ליאורה

 3. מאת שולה גולדמן‏:

  מדאיג ואני שואלת את עצמי מה יש ביכולתנו לעשות כדי לשנות מציאות זאת

 4. מאת יוסי‏:

  כמה סמלי: ממשלת יוון החדשה צועדת באומץ (או טיפשות) לקראת שחרור ממחלות האיחוד האירופי, מהתלות בגרמניה ומהעוני המתקיים בה.

  שחרור הכוחנות הפנימית מחייב אמונה נטועה, סקרנות ואומץ לשנות.
  אני משתומם אל מול המאמץ הרוחני האדיר המושקע בבני האדם בתקופה זו. אנו חיים בתקופה יוצאת דופן בפלנטה. תודה לך ליאורה.

  • מאת ד"ר ליאורה בירנבאום‏:

   יפה כתבת, יוסי

   אנו אכם חיים בתקופה מאוד יוצאת דופן ונדרשים האטמץ העוז והנחישות לשנות "סדרי בראשית"

   וזה לא קל…

   ליאורה

 5. מאת אמליה‏:

  ליאורה היקרה
  מטרידה אותי חוסר היציבות הביטחונית באזורינו, והבחירות הקרבות ובאות ..פנינו לאן ? השסעים והשנאה מחלישים אותנו מבפנים . גם הצורך במענה כלכלי עלול ליצור חוסר יציבות בכל תחומי החיים.
  המהפכים ב"שכונתנו" הסוערת האם יגררו אותנו למאבק דמים בקרוב? והאם תהיה פה הנהגה אחראית לאחר הבחירות שתוביל את "הספינה" בשלום בים המשברים?
  דומה שהחיצוני והצעקני תפס פיקוד על השיח הציבורי, ומצאתי את עצמי מוטרדת ביותר מן הבאות.
  תודה
  אמליה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>