גלים עוצמתיים של אנרגיית שינוי יגיעו אליכם בסביבות החגים הקרובים

שלום רב,

זוהי תקופה של בחירות ואירועים, שנראים כאילו יש בהם משהו מוזר,שאינו מסתדר עם איזו לוגיקה או סדר מוכר. תקופה שבה חץ שנורה למטרה ביד בוטחת ובמהירות הנכונה, רגע לפני שיגיע לייעדו -יסטה -כאילו מחפש הוא מטרה אחרת.  והמטרה לא נעה ממקומה.

זה מה שמאפיין את הנשמות שמתרגלות תנועה חדשה במרחב: יש "קפיצה" בתחושה הפנימית.  כאשר המרחב האנרגטי מתחיל להשתנות, הוא עושה זאת בתנועה גלית, כלומר חלק מן הזמן הוא רוטט כרגיל, ובחלק מן הזמן מגיע גל שמשנה את האופציות.

המבין את פיזיקת הקוונטים, מבין שכעת פועלים עליכם שני כוחות במקביל: כוח הכבידה המוכר והמתמיד , וכוח קוונטי והוא הסמן של האנרגיה החדשה. בעוד האחד שואף לשמר -השני מושך לשינוי.

 כל מה שהתמצק לבחירות חוזרות ונשנות בעבר, שייך לאנרגיית הכבידה שרוטטת באותו האופן.

אולם כאשר אתם מגיבים לפתיחות, ולהתרחבות ,לקריאה האלוהית לנוע ,להשתנות, להתחדש, להתרגש ולא לוותר על אופציות חדשות, אתם בעצם מגיבים לגל שאומר:  נו, האם גם הפעם תעצרו אצלי על אותה נקודה?  או שתתנו לחלקיק להתמצק במקום אחר?

זוהי תקופה של ניסוי וטעייה, שבה אתם מרגישים את עצמכם רוב הזמן כמו עצמכם, אך הרגישים שביניכם ישימו לב שבחלקים אחרים של הזמן "אתם לא אתם".

הדבר יכול לבוא לידי ביטוי בתחושה פנימית שונה ולא ברורה, בשינויי רגש בין עצב לשמחה, כאבי שרירים ותחושת גוף מוזרה של טשטוש כלשהו,  ללא סיבה נראית לעין.  הטעם שלכם במזון עשוי להשתנות ולא ברור לכם למה, חלומות מיוחדים מותירים רושם עז עליכם.  בכל הקשור להשתנות הטעם במזון או בסגנון הלבוש- לכו אחר הטעם החדש.

אל תייחסו זאת לקפריזיות אלא תבינו כי החלק האלוהי שבכם מגיב לאנרגיה החדשה והוא קורא נכון את המציאות המשתנה, ויודע להתאים לכם את מה שנכון.

השתנו לכם בשקט ובהנאה, והסתכלו בפליאה איך הידיעה הפנימית שלכם, שעוקפת את השכל  מתחזקת ויוצרת הידברות אחרת עם הסביבה האנרגטית.

כל זה קורה עכשיו בחלק זה של השנה, מפני שגלים יותר עוצמתיים של אנרגיית שינוי יגיעו אליכם בסביבות החגים הקרובים שלכם, שם תרגישו בעצמה את הצורך בשינוי, שם תרגישו רעידות פנימיות וחיצוניות.

 אתם תרגישו שהעולם סביבכם מבקש לרעוד ואתם צריכים למצוא מקום חדש בתוך המטרות החדשות שלכם.

כשאתם מרשים לעצמכם את השינויים הללו, הדבר מאפשר לנשמה להסיט את המבט מראייה אחת לאחרת, מה שיכול להשפיע על רגש ומחשבה ומערכות יחסים שלכם.  כעת אתם יודעים שהחיבור למטרת האמת בתוככם גדל והולך, והפער בין הנשמה לאישיות מצטמצם, בעיקר מה שהיה קשה ומקובע ולא הסתייע לשנות דרך האישיות עד כה.

אנו מחזקים ומעודדים אתכם להיות מאוד קשובים להדרכה פנימית שלכם. יותר ויותר אנשים מסוגלים להקשיב להדרכה, יותר אפשרויות קשר תודעתיות נפתחות כעת בינינו לביניכם ואתם אמורים לחדד אותו ולאפשר למידע להגיע אליכם.

ראו את האנשים אשר עשו לעצמם מנהג קבוע לשבת בשקט. זה זמן רב אנו מעודדים אתכם למצוא מפלט בשקט ואז לאט לאט למצוא בו גם את קולם של המדריכים שלכם.

נפתח שיח חדש בין הרוח והחומר;  זה לא אותו השיח המוכר, הקודם, וגם אלו מכם שכבר מתקשרים, ואלו שקשריהם עם ההדרכה הקוסמית כבר מבוססים, כל זה עובר שינויים כעת, ככל שעצמת כוחה של נשמה גדל, ועצמת החיבור אל היקום מתחדד ועובר דרך גלים חדשים.

אתם משתנים מבפנים. אף אישיות אינה יכולה  לערוך שינוי ללא הסכמת הנשמה. היא זו שמנהלת את הדברים: היא יושבת בהנהלת התיאטרון, היא הרכב שיושב  במרום העגלה והיא מטווה את הכיוון. האישיות יכולה להסתדר עם זה או לא- אך הכיוון נקבע על ידי הרוח.

יש לכם עוד חודש משמעותי שכזה, ובו אנו מבקשים מכם שלא לצאת ל"מבצעים" שמבקשים מכם מאמץ מיוחד כזה או אחר. העדיפו פעילות שקטה, ודחו את המבצעים שלכם לתקופה נוחה יותר.

Share
פורסם בקטגוריה העת החדשה, כללי, מסע הנשמה, תקשורים, עם התגים , , , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

10 תגובות על גלים עוצמתיים של אנרגיית שינוי יגיעו אליכם בסביבות החגים הקרובים

 1. מאת טסי‏:

  תודה!
  מסר חשוב ומאוד רלוונטי לי.

 2. מאת דפנה‏:

  לגבי הפוסט "ממשלה זו יוצאת לדרך…" ממרס 2013:
  1. הממשלה החזיקה מעמד מעל שנה וחצי.
  2. הממשלה החדשה שקמה ב- 2015 אינה מורכבת מ- 3 צעירים חדשים, אלא מביבי המבוגר עם הרעיונות הישנים.

  ???

  • מאת ד"ר ליאורה בירנבאום‏:

   לגבי אורך חייה של הממשלה- לא ברור לי אם את חיה במדינה שלנו ..אך תספרי שוב
   לגבי הממשל החדש- אני ממליצה לקרוא את רצף התקשורים שנמסר בנושא ולא להתיחס אל אחד מהם כאל נבואה מיידית
   מדובר בכיוון הרצוי לנו ואשר לצערינו הרב לוקח לנו זמן לממש אותו.

   ולגבייך: את מנסה לבדוק את נכונות התקשורים באמצעות השאלות הללו?
   אם זה כך, יש דרך הרבה יותר פשוטה ונכונה להציע לך: למה שלא תראי אם אכן הדברים הללו מורגשים על ידך או לא?
   יכול להיות שתהליכים אלו מתנהלים אצלך בקצב שונה…שימי לב לצורך לאפשר לאישיות לוותר על הרגליה המוכרים.

   בהצלחה!

 3. מאת שבי‏:

  תודה ליאורה

 4. מאת אהובה שמרון‏:

  ליאורה׳תי,
  תודה ענקית על ההדרכה והסבת תשומת הלב לתקופה המיוחדת הזו…כמו תמיד: זה מגיע בדיוק בזמן המתבקש. תבורכי יקרה….

 5. מאת דבורה‏:

  המסרים שעוברים דרכך מדוייקים, מרגיעים ומעודדים. מסרי תודה למדריכייך שבחרו בך ותודה על המידע שמעבירים לנו.

  בתיקשורך זה קבלתי הכרה לתחושה מוזרה אתה אני מסתובבת חודשים מספר. מילותיך עשו סדר והרגיעו את המערכת המחשבתית/רגשית שלי.( Psyche.) תודה לך ותודה למדריכייך שהעבירו אלינו מידע חשוב זה, בימים משמעותיים אלו שאנו חווים. מחכה למסרים הבאים.

 6. מאת אביבית משה‏:

  תודה ליאורה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>