העולם רוטט בשני מימדים-המשך

שלום חברים,

המאמר האחרון עורר הרבה שאלות לגבי העולם הרוטט בשני מימדים בו זמנית, ולכן אני מביאה לפניכם מאמר המשך ובו הסבר יותר מפורט.

ליאורה

"סיפרנו לכם בפעם הקודמת על האנרגיה ששוכנת, שעוסקת בהרחבת היש, על אותה אינקובציה חשובה שאחד מתפקידיה הוא הפיכת החלקיקים האלקטרו מגנטיים של המרחב ליותר מפושטים ושקטים.  (למאמר הקודם)

מה קורה לכם כשהטמפרטורה נמוכה?  אתם מתכווצים ורועדים מקור, וכשמחממים אתכם אתם נרגעים. רגיעה מביאה להתפשטות וכשהחלקיקים נרגעים ומתפשטים הם גם מרשים לעצמם לפרוץ גבולות של עצמם.

מטרת האינקובציה, אם כן, היא לאפשר פריצת גבולות. השבועות הקרובים יאפשרו לכם מעבר לשלב הבא, כל אחד בקצב התקדמותו. בשלב זה יש יותר שמחה: הדברים הופכים אינטנסיביים אך גם ברורים יותר לגבי מה שפיללתם אליו מחד אך גם חרדתם מפניו מאידך. תצטרכו למצוא את האיזון שבין תשוקה לפחד שכן השבועות הקרובים יאפשרו יציאה למרחב שבו הדברים רוטטים בסדר אחר.

מה פירוש סדר אחר?  אותו עולם כפי שאמרנו רוטט בשני מימדים שונים, למה הכוונה?

סדר אחר מתייחס לכך, שהיכולת של הנשמה להיות חלק אינטגראלי מהמרחב בו היא פועלת, ויכולתה להתקשר עם חלקיקים אחרים, שרוטטים כמוה, כדי ליצור מציאות חדשה, יכולת זו גדלה והולכת . המרחב החדש פועל לקראת שוויון תנועתיות חלקיקיו, ולכן הם יכולים למגנט אחד את השני הרבה יותר מהר על פי העיקרון של "דומה מושך דומה".

במימד שעדיין רוטט הירארכית היה, ועדיין, קשה יותר ליצור מציאות של מימוש תקוות, חלומות ורצונות כי מדובר בסוג של סולם- אם אתם רוטטים אחרת ממה שאתם שואפים אליו, קשה לכם יותר למגנט אותו, כי החלקיקים שלכם אינם רוטטים דומה לרכיבים שמרכיבים את התשוקה שלכם. אתם צריכים להתאמץ יותר כדי למשוך אותם לעולמכם.

מה שמאפשר את המעבר הנוכחי שלכם הוא היותכם כעת תחת אותה אינקובציה, בה דברים מתרחבים, מפני שכך אתם דוחפים את עצמכם. כל מה שמתרחב וגדל רוצה למצוא מסגרת חדשה שתכיל אותו.

כפי שאמרנו בפעם הקודמת,"הטוב" מתרחב לעוד טוב ו"הרע" יגדל לעוד רע. "הטוב" שמתרחב רוצה מימוש, וה"רע" שמתרחב מציק לכם, מכאיב, מתעורר שוב למודעות, בין אם בעולכם הרגשי או הפיזי  כך שכדאי לשים לב לכך.

יש התעוררות גדולה של קוד הנשמה הבסיסי; קוד זה שהיה עטוף ברטטי המשנה שנצברו סביבו במעברי החיים הקודמים שלכם, ועטו עליו הגנות, מסוגל כעת לפעום במרחב יותר חפשי. זה קורה דרך הלב.

אתם מסוגלים להגיע למצב בו צ'קרת הלב שלכם משנה את דפוס התנועה שלכם. חשבו שאתם  עוברים "פילינג" עדין ועדיין נזהרים מהשמש כדי שלא תפגעו אך עוד מעט תצאו במלוא זוהרכם החדש.

מה המעבר הנוכחי מבקש מכם בעצם? הוא מבקש שתיפרדו מההורים שלכם.  כשאנו אומרים לכם להיפרד מהוריכם אין אנו מנבאים חלילה כי מצויים הם בסכנה…מדובר על כך כי חלק מן התכונות המוטמעות בכם, אלו שאתם עובדים כעת לווסת או למתן, שמרתם עליהן מתוך הזדהות לא מודעת עם הוריכם.

כל הורה "הנחיל" לכם  צורך להשתמש בתכונה מסוימת שהרחבתם, בין אם במישרין או בעקיפין, מכיוון שהורים רואים בילדיהם סוג של מפעל חיים, מפעל שדרכו ההורה מביא את צרכיו העצמיים לידי ביטוי.

הדבר לרוב אינו נעשה במודע ואף לא מתוך כוונה רעה. זה טיבו של הטבע האנושי. אנחנו פה לאמר לכם: הפסיקו לשרת את הוריכם, התחילו לשרת את מפעל החיים הפנימי שלכם. תיפרדו.

הוריכם שותפים היו להתרחבות לבכם בהרבה מקרים, במקביל הם גם אחראים לכיווצו לאורך הזמן. הכיווצים הלבביים הללו הביאו אתכם לבחור בתגובות או בהתנהגויות מגוננות, בין אם כדומים להורה כדי להתכחש לכאב, או כהפוכים ממנו כדי למרוד ובכך כאילו להעלים אותו.

זה הזמן ללכת אל ההזדהויות הילדיות ולהבין איך התכונה, או הדפוס לשינוי קשורים להזדהות מוקדמת עם הוריכם, כאילו בכך אתם נשארים אהובים או קרובים אליהם.

 בכך שירתתם את התפישה העצמית ההורית, וכעת, כשאתם יוצאים לפלטפורמה חדשה, זהו זמן אינדיווידואציה מחודשת- זה זמן להיפרד מהן ובכך לשחרר כאבים ישנים וטורדניים.

זה זמן להשתמש בתודעה באופן שגרתי, כי היא כלי השינוי הגדול ביותר שלכם. הפעם תשתמשו במדיטציה כדי להעלות שוב בעיני רוחכם אפיזודות, בעיקר את אלו הכאובות, הכעוסות, המתוסכלות שלכם מול הוריכם.

בחרו לכם שתיים כאלו, שהשאירו חותם עליכם, סיטואציות שלא תשכחו אותן, אחת עם כל הורה, שם הרגשתם  כועסים או פגועים, מנוצלים או דחויים, ותעברו דרך הדמיון הזה, כשאתם במצב תודעה מדידטיבי ואתם מרחיבים את העצמי שלכם כך שיכלול גם את העצמי הילדי.

 ראו איך אתם לוקחים אותו ביד, וברכות מראים לו שאפשר לעבור דרכה, כמו שרוח עוברת דרך קיר…מבלי להפוך תגובתי, בלי להיכנס להיבטי הרגש שבדרך כלל מלווים את הזיכרונות הללו.

הדבר דורש יכולת שינוי מצב תודעה, שינוי בתדירות גלי המוח, שמאפשרים את חווית המציאות האחרת שמעבר למטען האישי השגור. זו היכולת לשהות במציאות טרנספרסונאלית, ודרכה להביט על הזדהויות עד אשר הן מתפרקות ומתמוססות מול עינכם, מכיוון שמה שאוחז בהן כהכרחיות הוא רק האגו האנושי שלכם.

זהו הריפוי שאתם יכולים להעניק לעצמכם בימים אלו של השתנות".

** לקורסים חדשים

***חשוב!! אם אתם מנויים על הלניוזלטר שלי ואתם לקוחות של Gmail יש סיכוי רב שהדיוור מגיע לקטגוריית promotion שלכם. עלכם להעביר את כתובתי לקטגוריה הראשית, primary כדי להינות מהמידע.

 

Share
פורסם בקטגוריה העת החדשה, כללי, מסע הנשמה, תקשורים, עם התגים , , , , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

9 תגובות על העולם רוטט בשני מימדים-המשך

 1. מאת שבי‏:

  תודה ליאורה

 2. מאת שושי גור‏:

  הי ליאורה, מעניין מאוד. האם מדיטציה היא הדרך הבלעדית לעבור את התהליך?.

  • מאת ד"ר ליאורה בירנבאום‏:

   הי שושי
   אולי לא, אולי אפש רלהשיג הישגים בדרכים עקיפות לצורך הבנת נושאים מסוימים לטווח קצר, אולם לטווח הארוך
   אין להתעלם מהעובדה כי הרבה מהשינויים בפרט ובכלל מתרחשים בכפןף לשינוי מצב התודעה.
   הרטט במימדים גבוהים אינו אפייני למצב תודעה חושי פיזי כך שבכל מקרה כדאי לפתח יכולות שם.

   ליאורה

 3. מאת דני‏:

  שלום ליאורה.צר לי המאמר לא ברור בכלל

  • מאת ד"ר ליאורה בירנבאום‏:

   הי

   צר גם לי דני
   יכול להיות שאת הפשוט רגיל לשפה אחרת, זו הרי לא הפעם הראשונה שאתה מגיב כך.
   מקווה שתמצא את המידע שמדבר אליך

   ליאורה

 4. מאת אילנה‏:

  הי ליאורה יקרה.כיוון שגם אני וגם בתי ..קוראות את מסרייך דיברנו אתמול עליו…ונשמע ממש טוב..גם לה וגם לי…תודה לך..

 5. מאת שבי‏:

  שלום לקוראים, רוצה להבהיר נקודה מסויימת, לא תמיד אנו בצד הזה מבינים את כל מה שמוסבר, או נאמר, יותר נכון נכתב בפוסט, המח הליניארי לא תמיד מבין, לכן חשוב לקרוא להטמיע ללא הרצון להבין האסימונים יפלו בהמשך הדרך,
  אין צורך לתת את הפרשנות היום יומית לפי אותו הגיון ותפיסות שמשמשות אותנו ביום יום. שיהיה נמשך יום נעים לכולם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>