המציאות החדשה נוצרת כשהמוח שלכם עובר מגלי בטא לגלי אלפא

שלום רב,

"הימים האלה הגדירו אתכם מחדש אך אתם לא ממש מבינים את המהפך שכדור הארץ נחשף אליו בשבועות האחרונים (ראו מאמר קודם).

כל מה שנשמות קבעו בתוכן, כל מה שהספיק לכם בעבר ונראה לכם נכון,התגובות שאימצתם לכם. כל זה יכול להתאפס כמו קו חיים שהופך ישר. ואז, כעבור זמן מה, פתאום מתחיל הקו להראות סימני קפיצה קטנים וקלילים ולאט לאט יתעוררו העקומות עוד ועוד ויעידו כי אכן אתם פותחים בתוככם את מה שהועדתם לכם.

זהו סוג של חציון שאחריו מתחלפים הדברים. מה יקרה לכם? האם תקומו בבוקר לגמרי שונים?

לא באופן נראה לעין, אולם הפוטנציאל היצירתי ההשראתי שלכם הוא זה שיגדל ואתם תצטרכו למצוא אותו מתוך ידיעה ברורה שככל שנתתם להטבעה האנרגטית החדשה להיטמע בכם כך מרחב ההשראה והיצירה גדל בתוככם.

עוולות העבר והסבל, מנת חלקם של אירועי החיים שהגדירו את העצמי שלכם, יצרו בכם דפוסי רגש ומחשבה שאנו מבקשים מכם לאמץ אל ליבכם ולומר: אלו -שלי הם. חשוב שלא תאשימו אחרים בקורות אתכם אלא להיפך. אמצו אותם ואמרו: אני בחרתי באירועים אלו ודרכם לימדתי את עצמי כך וכך, והנה אני מתייצב על פני רגע השוויון ואומר לעצמי שאלו הם חוויות ונטיות רגשיות שהן שלי.

אולם, יחד עם האימוץ הזה עליכם לדעת שהמרחב שנפתח מאפשר לכם את הריפוי, והוא אננו נעשה עוד באמצעות חקירה והבנת יתר של שמה שקרה וארע. לא הפעם, לא בתקופה הזו, לא בעידן הזה וכבר לא בעולם הזה.

אנו מבקשים מכם שתשתמשו ביצירה והשראה כדי לרפא את מה שחוויתם ואספתם. כל כאב, יש דרך ליצור ממנו. כל סבל שאספתם הוא אבן בבניין החיים החדש שלכם. נפתח בפניכם מרחב יצירתי חדש שלא היה אפשרי קודם לכן.

זו הפלנטה המתעלה וזה רטט שהופך אתכם מסגורים לפתוחים, מנקודתיים- פיזיים לתודעתיים -השראתיים. זו פיזיקה קווית ליניארית שהופכת לפיזיקה קוונטית גלית, שמגלמת בתוכה אופציות רבות.

אתם מתהפכים.

נסביר את עצמינו:

האם אתם מתכוונים להמשיך ולהאמין למחשבות שלכם?

הגדרת העצמי תשתנה מתוך שקט לא מתוך פעילות מחשבתית. ראשית השינוי התודעתי הרחב קשור ביכולת הקולקטיבית שלכם להפוך את גלי בתא, בהם משתמש המוח שלכם בעת הפעילות היומיומית השגרתית, לגלי אלפא. כל מי שמסוגל להיות יותר בגלים הללו מושך אחריו את סביבתו.

המעבר התודעתי שלכם מגלי ערנות יומיומית לגלי השראה עובר דרך גלי אלפא; זהו גל שמגשר בין המציאות החושית לבין המציאות האופציונאלית, שמתגלה בחלימה בהזיה, בהרהור או בפנטזיה.

 שינוי תדרים בעולם הזה מושפע מהאנרגיה המשתנה וזקוק לתמיכה שלכם, ולכן אנו מעודדים אתכם יותר ויותר לשבת במדיטציה, כי אז אתם נחשפים יותר למה שהאנרגיה החדשה מביאה איתה. המוח שלכם מתקשה לעשות זאת בגלי ביתא כי צפיפות התדר אינה מאפשרת מרווחים חדשים.

השכל שלכם מתמרד, מצמצם, "מגן על עצמו" ומתנהג באופן  אוטיסטי: חוזר על אותן פעילויות באופן אוטומטי ולא מסוגל להפנים אלמנטים של התנהגות חדשה בקשר עם הסביבה. מה שהיה הוא שיהיה.

ככל שיותר אנשים שוהים בגלי אלפא כך אתם מצטרפים יותר למהלך שהעולם פועל לעברו בעזרת היקום. כשכך קורה תפישת המציאות של יותר אנשים יכולה להשתנות ואתם לא תסתפקו במה שיש או במה שהיה עד כה. עד כה גלי ביתא הגבילו אתכם לתפישת מציאות חושית.

לוגיקה פנימית משתנה:  מה שהיה "בסדר" "אפשרי" "נכון" ו"מקובל", כעת נפער בו פער, אך אתם חשים כי אין לכם עדיין במה למלא אותו.  אלפא הוא גל מעבר: הוא עדיין לא מאפשר קליטת מידע כמו בתקשור… הוא מצוי על קו התפר. סוג של נים לא נים…הוא מאפשר חשיפה לאופציות חדשות אולם הן עדיין במסגרת המוכר.

כשהעולם שלכם ינשא יותר ויותר לתוך גלי אלפא תראו עוד ועוד מהפכות מתרחשות מפני שההתקוממות תמשיך כנגד ה"מקובל". אנשים פשוט לא יסכימו להמשיך לחיות, להאמין או לקבל מבנים, תפישות, מדיניות קיימות. דברים יתחילו להראות להם לא הגיוניים והם יחפשו  דרך למצוא איזון בין החדש לבין הישן.

אנשים יחפשו תכנים חדשים למלא בהם את המסגרות שמתרוקנות ומשתנות. המסגרת הראשונה שמתחלפת כעת עונה לשאלה: מי אני? מה תפקידי? מה רוצים ממני ואיך אני משיג זאת?

על זה אנו מדברים אתכם בזמן האחרון.

גלי אלפא חוזרים ומתפזרים במרחב תנועה מסוג חדש וגורמים לכך שהמוח פועל עם מרכזים אחרים כלומר יכולת השידור שלו מתעצמת ואינה מוגבלת לסגנונות תקשורת שמוכרים דרך גלי ביתא.

באלפא תנועת הגל היא חוקרת, היא ארוכה והיא מתפזרת במרחב החקרנות מה שמביא אותה לחפש את "קרובות המשפחה" שלה אצל אחרים. אז אתם מרגישים שאתם משדרים על אותו גל…

חברים ותיקים מתחלפים? אתם לא מבינים מה עשיתם איתם עד כה?

עיקר יצירת חייכם נעשתה בגלי ביתא. זהו הוא גל אסרטיבי יחידני ששואל: איך אתה לא כמוני?

יצירת המציאות החדשה נעשית דרך גלי אלפא. זהו הוא גל ידידותי ועדין, והוא שואל: הנרקוד?

יהיה עליכם ללמוד עתה את כלי היצירה החדשים, שכן זו תודעה חדשה שפועלת במציאות חדשה.

לשם כך חיברתי שני קורסים ומומלץ ללמוד אותם ברצף, אם אתם מבקשים להישאר מעודכנים.  קורס "תודעה מודעות ותקשור" למתחילי קשב  וקורס "מטאפיזיקה של יצירת מציאות אם אתם מיטיבי קשב.

וחשוב!  אם אתם רשומים לאתר ולקוחות של Gmail שימו לב שהדיוור לא נוחת בפרסום או בספאם שלכם.

 

Share
פורסם בקטגוריה העת החדשה, הפסיכולוגיה של הנשמה, כללי, מסע הנשמה, תקשורים, עם התגים , , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

5 תגובות על המציאות החדשה נוצרת כשהמוח שלכם עובר מגלי בטא לגלי אלפא

 1. מאת ציפורה ברזילי‏:

  אשמח לקבל פרטים על שני הקורסים. המאמר היה מרתק עבורי, כאילו הסביר לי את המצב בו אני נמצאת, תבניות ישנות מתמוססות והופכות להיות לא רלוונטיות והמרחב הנפער חדש וריק… חשה בפוטנציאל, אך אין הוא ברור.
  תודה רבה.
  ציפורה ברזילי

  • מאת ד"ר ליאורה בירנבאום‏:

   בשמחה

  • מאת ד"ר ליאורה בירנבאום‏:

   שלום ציפי

   תודה שכתבת לי ואני מאוד שמחה שהדברים נגעו בך.

   זו אכן תקופה שמבקשת מאיתנו הצטרפות למהלכים חדשים ושני הקורסים המוצעים בהחלט מותאמים לכך.

   את מוזמנת לקרוא על הקורסים באתר, המידע שם די מפורט.

   אם מתעוררות שאלות נוספות את בהחלט מוזמנת להתקשר אלי ואענה בשמחה.

   ברכות

   ליאורה

  • מאת פנינה שחם‏:

   תודה ליאורה יקרה, התרגשות אחזה בי כשקראתי את המסר שנכתב באוקטובר, קמתי הבוקר עם המצב שכתבת עליו , לא יכולתי להגדירו כה ברור, כה נהיר כפי שאת כתבת, מודה על הבהירות והנהירות שהבהרת את דברייך, אשמח לדעת יותר על הקורסים, תודה פנינה טל. 050-7435098

 2. מאת איריס‏:

  מדהים!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>