ההפיכה החדשה שייכת לנשים: הן תהפוכנה עולמות.

שלום רב,

"זו תחושה המתרגשת ובאה, מחלחלת מתחת לעצמות, מזדחלת מתחת לעור, כובשת שטח ועוד שטח, רגב ועוד רגב, איננה נותנת מנוח. למי? היא איננה נותנת מנוח לנשים ברחבי העולם.

מה עושה האנרגיה הנשית ואתן בתוכה? מזדעקת, רועשת, רועמת… אבל יותר מכל מניעה היא אתכן- נשים יקרות. תחושה פנימית אינטואיטיבית, שהיא הרבה יותר עמוקה ממה שמתרחש במציאות הנראית לעין שלכם, לא, זה לא שם…

התחושה כי יש להפוך ולהפוך ולמצוא את המפתח לכינונה של אטמוספרה אנושית שונה לחלוטין מזו הקיימת, והיא לא תהיה נשלטת על ידי גברים.

 נשים מתחלקות לשתי קבוצות עיקריות: זו שתומכת בשינויים מרחוק, תמיכה מוראלית, ואלו שנרתמות בפועל, כלומר, פועלות בחייהן כמובילות שלו. יש נשים שחרדות מכך, שאם יסכימו להיות במצבים יותר מאתגרים, עם אחריות והובלה של הנשיות החדשה, הן יפסידו יותר מאשר ירוויחו.

חלקכן מרגישות כי דברים כמו נשמטים לכן מבין הידיים, נכון. כבר מזמן יש לכן שאלות לגבי עצמכן: תהיות, פחדים, עכבות, אבל איכשהו התארגנתן עם החיים ועם הדמויות הפועלות בהם, ומצאתן לך זווית אחרת דרכה איזנתן  את משמעויות החיים השונות.

לפתע אתן מרגישות שחלק ניכר מן האיזון הזה מאבד מערכו.  אנו מחברים אתכן אל אמא אדמה, אל אנרגיה אלוהית נשית במהותה- זו היא שמצמיחה את הפריון, והאהבה, את החמלה ואת הרכות, ואת הנתינה המיוחדת.

זו האלה הגדולה, שבכנפיה יש בשורה חדשה לתושבי כל הפלנטה, ובעיקר מביאות את הבשורה הזאת נשים: התהפוכה תלך ותגדל, תלך ותתעצם, ולא רק שיתהפכו סדרי בראשית, אלא שנשים תהיינה מובילות מהלכים שהם פוליטיים, כלכליים, וכמובן רוחניים, כדי להפוך על פיה את הקערה.

זה מה שאת מרגישות בתוככן, ולא יודעות לתת לזה ביטוי מילולי. זו תחושה שאינה זמינה לשכל או להכרה המודעת החושבת.

רק האינטואיציה שלכן יכולה לחוש בזאת. כאילו יש איזשהו רטט של קוצר רוח או אי נחת, אלא שכשהשכל נכנס לפעולה הוא טובע בתחושה את הפרשנויות המוכרות לו.

אותו סעיף חוזה סודי, אשר נכתב ונחתם אצל כל אדם על פני הפלנטה, מתחיל עכשיו להבהב ולהתעורר לחיים. הוא מבקש את התנאים ואת הנסיבות, במסגרתן הוא יכול להבקיע את קליפת הפחדים ,ואת שרשרת המחויבויות הקרמתיות: את אזיקי הזיכרונות מגלגולים קודמים.

חתמה וכתבה הנשמה, כי בבוא העת  יוצג בפניה סעיף זה, המבקש ואף מורה לה- לערוך את השינויים המתבקשים בחייה, כדי להשליך מאחוריה את אותם כבלים ואת אותם פחדים.

זו היא הסיבה העיקרית שאתם עוברים את המהפך, שתהיו מסוגלים- לנצנץ, להתעורר, לשלוח את הקרניים העצומות ביותר שלכם, ולהשפיע במלוא הדרכם.

כי כל זמן שאתם מעוכבים באמצעות הפחדים שמתבטאים, לרוב, במערכות יחסים שלכם עם אחרים, חלק גדול מן הקרניים הללו, איננו יכול להישלח עד הסוף, עד הקצה, עד מלוא פוטנציאל ההשפעה וההארה.

כל קרן מאירה עד קצה גבול היכולת, או עד קצה הפחד, וזה מה שבאתם לשנות.  איזה ריקוד נכון לכם לרקוד עם העולם כולו?

זה הוא הזמן של האור החדש, זה הוא הזמן של נצנוצי השחר, זה הוא הזמן לו ממתינה ישות אלוהית, קוסמית, רחבת ידיים, המתכננת להגיע לעולמכם; היא  לא יכולה לעשות זאת לפני שההבהובים הללו בתוככם, יסמנו לה שאתם מוכנים אליה.

לכן אתם כולכם מתעוררים התעוררות חדשה, ועדים לתהפוכות של העולם, זה הזמן.

נשים: איפה כל אחת מכן ממקמת את עצמה על פני השינוי העצום הזה, אשר לא רק שאין הוא קרוב לסיומו- טרם הגיע לשיאו? הבינו את השינוי בתפקידכן, כך תסייעו לשינויים הארציים והגלובליים הצפויים לכם, לטובת מנהיגות מאוזנת, בוטחת, משותפת ומשתפת,לנוע באופן מהיר יותר.

מי שיוביל שינויים אלו הן נשים. לכן הקריאה יוצאת לכל אישה באשר היא. אין צורך להתפקד לממשלה, אין צורך להיות פעילה פוליטית.עליכן להיות פעילות ופועלות פנימיות, לצעוד על פני המצוינות של האנרגיה הנשית הכובשת והיודעת.  ידיעה אסרטיבית שחולשת על החושים הפנימיים, הסמויים כמו אינטואיציה, על הדעת והבינה הלא נראים, ובכך יודעות נשים לשלב בתוכן בין ההיבטים הארציים לבין היבטי הרוח.

הדבר איננו מציע כי הגברים חשופים אך ורק לתהליכים מינוריים, הדבר איננו מציע כי אין הם עוברים תהליכים משל עצמם, אבל לא הם אילו אשר ישנו את פני הפלנטה.

 הממד האנרגטי הגברי בעולם שלכם, מבקש בכל מעודו את השימור. נאחזת הגבריות בציפורניים, במבנים המפוארים שהוקמו, במאחזי הכוח, במשלטים, בחסכונות שנאגרו ונעלמו מעין כל, בעדויות המתעדות את התהפוכות השקטות שהעולם עבר כשקבוצת מנהיגים- גברים כולם, טרחה והחביאה אותם מעין כל, ועד היום עוסקת במחבואים אלה.

ההפיכה החדשה שייכת לנשים: הן תהפוכנה עולמות".

כל מה שרציתם לדעת על הצד המדעי של תקשור, וטרם קראתם.

האם יש עוד מציאות? 

Share
פורסם בקטגוריה העת החדשה, מסע הנשמה, תקשורים, עם התגים , , , , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

9 תגובות על ההפיכה החדשה שייכת לנשים: הן תהפוכנה עולמות.

 1. מאת שבי‏:

  תודה ליאורה

 2. מאת עינת‏:

  חופשה נעימה, טעימה ומהנה לך ליאורה, ותודה לכל המידע המאיר.
  אני רק שאלה, מה רגב ועוד רגב, התכוונץ למירי רגב? לא כל אישה הקופצת בראש ומקפיצה, מייצגת מהפכים ראויים.. זו האחרונה בהתנהלותה מייצגת אנרגיה מתלהמת, עם אמירות פאשיסטיות, גזעניות, , וכוחנות, ריב ומדון. אין הקשבה, אין כבוד, אין מלחמה הולמת או שלום.. חופשה נעימה וקלילה
  כבר אמרתי? נשיקות ורק טוב.

 3. מאת זיוי‏:

  רלוונטי להפליא! אין מילים וזמן מדוייקים יותר מאלה שכתבת כאן ועכשיו. יישר כוח ליאורה, מילותייך חדרו לנשמה שזה עתה מתעוררת אל מול אותו חוזה סודי ומבינה מה ביקשה לממש. תבורכי

 4. מאת יעלה סגל‏:

  תקשור מעניין. נראה לי שיש אי דיוק לגבי תפקידם של הגברים . מדובר בהבט הגברי ובהבט הנשי ששיתוף הפעולה בינהם האיזון וההרמוניה בינהם הם שיביאו את השינוי המיוחל. ההיבט הגברי תפקידו לתמוך ביצירתיות של ההיבט הנשי להוות עבורה קרקע בטוחה ליצירה ולפעולה.

 5. מאת מזי‏:

  ראיתי את הסרטון הזה ומיד חשבתי על התקשור המופלא הזה

  a href= "https://www.facebook.com/yahadcreation/videos/1096601640408343/

 6. מאת סרפינה שרה טאובר‏:

  אנחנו הנשים מגדלות את הילדים שלנו ויכולות להוביל אותם לזה שיתחשבו יותר בנשים,
  שידעו להיות שותפים ולא מצווים, אך זה לא ממש מצליח לנו כי יש לנו בבית גבר שנותן
  דוגמה מסוג אחר, וכך הילד שלנו מתנהג כמו אבא שלו ( יש גברים שהם שותפים טובים
  לנשותיהם והם מעטים לפי דעתי) כי הוא רוצה להיות אחלה גבר.
  מגיל צעיר אני מרגישה שלא מתיחסים נכון לנשים, ואני שמחה מאוד לדעת שזה הולך
  להשתנות, מובן לי שזה יקרה לא מהיום למחר.
  בגילגול הבא אבחר להיות אישה שוב, ואקבל את המצב שאנחנו מכינים כעת,מוכן ומזומן!
  סרפינה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>