מלכויות פול תיפולנה

שלום רב,

"עוברות הנשמות כעת לפאזה עדינה, מרגשת ומאתגרת יותר וזאת על מנת שתפקידים עתיקים יושלמו יתמצו ויחסמו. הדרך אל היצירה החדשה עובר דרך מצב עולמי שבו העוולה, והרוע, הניכור, הניכוס, הניצול וההתעלמות יגיעו לרוויה ואף לקצה האבסורד.

בעולם פיסי יש צורך בחווית קצה כדי שהאבסורד יוכיח עצמו ככזה. ללא הקצה אין אבסורד.  גם תפקידכם כעם מגיע כעת לאבסורד כפי שמסרנו בעבר. מדובר בחוויה אנושית רחבה ומגוונת, המהווה מדרגת בינים בין התמוססות פחד ההפרדות והפיצול לבין הגלישה החדשה שלכם אל חיים אחרים, נטולי זמן ונטולי קוטביות.

עולם אחד מתפרק, והחדש עדיין לא ברור. לא מוצג הוא, טרם התמצק לחלקיק מציאות פיזית. מצוי הוא בתכניות הקוסמיות אך לא בממשות המוכרת. נשמות במעבר עוברות דרך רובדי מודעות שיש בהם חלקים אנושיים, כמו במציאות שלכם, ואז מתעורר הפחד הקמאי שאומר, כי חלקיק זקוק לנקודת היאחזות- בלעדיה יתפוגג במרחב.

בעוד הנשמה אינה מוטרדת מכך, עקב יכולתה לרטוט גם כדגם מובחן וגם כמקטע משלם בו זמנית, החלקיק הפיזי אינו יודע להיות גם חלקיק וגם גל. רק האור יודע לעשות זאת. בכל פעם שאתם מתבוננים על חייכם, החלקיק הוא זה שמתבטא וחרד לנקודת האחיזה שלו. החרדה לנקודת האחיזה היא אשר עוברת בכם בשבועות אלו של ראשית  2017 דרך רצף של שינויים שלא את כולם תאהבו כמובן. יש להכיר שזהו תהליך אדיר מימדים: בין לבין, רגל פה רגל שם, בין שני עולמות, בין שתי פרדיגמות, בין שתי גלקסיות המתמקמות מחדש ביקום ואתם בתווך.

להתרפק או להתפרק? שואל השכל שלכם, עליו לעבור שינוי שכן ידרשו מכם עצמות חדשות.

בשל כך חשוב להעביר מסר זה, כאשר ההתנהלות המדינית כה הפוכה ממה שנכון לכם. נאמר שוב את שאמרנו פעמים רבות: מסרנו שתפקיד העם היהודי משתנה, וכחלק מזה קיבלתם החלטה לתאם תדרים,שכן לא יכולה להיווצר הרמוניה על פני ההררכייה הנוכחית עם קבוצות נשמות שבנו את הפלנטה לא יתאמו תדרים מחדש, אם לא ייווצר חיבור וקשר אלקטרו- מגנטי חדש.

 הפלנטה לא תסבול עוד מלכויות או פערי מעמדות קיצוניים, המתקיימים עת כל השאר מצוי מהם והלאה. מלכותכם: אותה יצאתם לחפש בימי קדם חיה וקיימת היא בכם. לא הבנתם אז איך להחצין ולבטא אותה, ולכן ביקשתם כי ימליכו מלך עליכם: הטלתם עליו את התפקיד לטפל בכם ולדעת מה נכון לכם.

 תפישתכם זו יחד עם הבנתכם את תפקידכם כעם בעל סגולה, הביאה אתכם להסכים לתפישת משיחיות, שהתבטאה, בין השאר בהמלכה של ראש ממשלה, אשר "רק הוא יודע מה נכון לכם", בעוד אין הוא מסוגל להבין את מושג העם והעממיות. הדבר לזרא לו, הוא בז לו, ואינו רואה עצמו חלק מכך.

 השנתיים הקרובות תעמקנה את  מוקד התהפוכה אצל כל אחד מכם. את קו המשווה, את החציון, חציתם כבר. אתם משקיעים יותר אנרגיה בבניית מסה קריטית בתוך התהליך, ההופך אתכם ממנוכרים לבעלי ראייה אחת שלמה, בעלת היבטים מגוונים. קו מציאות זה שנחצה, הוא קו של יכולת התהוות חדשה, שמכינה אתכם מבפנים להכיל עולם, שכבר כעת נע במעגלים אחרים. מדובר בהצלחה של עיכול המציאות הלא פשוטה שבחוץ, הכרה בכך שחשוב ואפשר למצוא את הדרך לחיות את החיים החדשים/ישנים הללו, גם בתוך עולם, שעל פניו נראה כאילו הוא נסוג לאחור.

שלל נשמות המצויות בשלב זה יודע ידיעה סמויה, שההתפרקות וההתהפכות הללו, ההקצנה, האלימות, וחוסר היכולת להכיל את רצף האירועים החריגים, המתרגשים ובאים, כל אלו אינם לשווא ואינם מסמנים רגרסיה ארוכת טווח. אלו הם תגובות שרשרת הכרחיות למנעדי עצמה אדירים, שתורמים להתפרקות ולהתמוססות, ולהתפרצות חסרת התקדים של השרשראות האנרגטיות שביטאו את הארגון התפישתי שניהל את עולמכם אלפי שנים.

אחרי רעש אדמה מגיע הצונאמי- זהו הצונאמי.

רבים מכם מכירים את העצמה החדשה המתרקמת בתוככם גם אם טרם שמתם עליה את האצבע במדויק, וטרם יודעים אתם איך היא תבוא לידי ביטוי. זה בחיתולים. אנחנו פה כדי למסור על נוכחותה המתעצמת בכם ולעזור לכם לבטא אותה לטובתכם.

לפניכם  שנתיים שמבקשות להשלים מהפך פנימי ולהביא להיפוך קרמתי על ידי ההכרה באשליית הפיצול ןהפירוד, תוך שהיא מגיעה לכלל אבסורד ואז להתמוססות. אם לא תצאו ותהפכו הפיכה יהיה המעבר מן התפקיד המוכר לכם להתפקדות הנוכחית קשה ומכאיב, ויגבה מחיר אפילו יקר יותר, שכן את מציאות הפיצול והפרוד מחזק הממשל הנוכחי.  מלכויות פול תיפולנה- זו רק שאלת הדרך והמחיר שיגבה מכל עם ואומה .

 כדאי להצטרף למסע: כל "מלכות פנימית", כל תכונה או דפוס פחד, כל מה שרודה ומולך בכם, מה שחשבתם שבזכותו אתם מוגנים, ובעצם אתם מגלים שבגנותו אתם משלמים מחיר. כל אלו יפרמו ויסדקו תחת ידכם. הדבר תלוי בכם. ישנה אפשרות כי מודעות ותבונה גבוהה יכוונו את הדברים אך ישנה גם אפשרות לכעוס למרוד ולהיאחז בקיים, אך שיוויון הנפש אינו אפשרי.

הפסיקו להתנצל, הפסיק לרצות אחרים. המעגלים ההיסטוריים הללו מבקשים להגיע לסופם הפעם, תוך שאתם נושאים את מהותכם המוארת אל על, ללא תחושת ניצחון על אחרים, אלא מתוך תחושת קבלה של מהותכם שלכם. אין אתם צודקים וגם לא אשמים, אתם מי שאתם ואורכם מבקש את זוהרו האמיתי."

 

Share
פורסם בקטגוריה העת החדשה, כללי, תקשורים. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

7 תגובות על מלכויות פול תיפולנה

 1. מאת עפרה‏:

  בטני מתהפכת.. אני נושמת עמוק. אך ברקע, בחלל שבתוכי, קיים סוג של ידיעה שקטה…
  הרגשה מוזרה אך מאוד מנחמת. תודה!

 2. מאת שולה גולדמן‏:

  מושלם

 3. מאת שי הראל‏:

  מדהים!!!!

 4. מאת זוהר מורג‏:

  תודה רבה !
  את נהדרת והמסר מחזק!
  בברכה
  זוהר

 5. מאת מזי‏:

  מעודד ומעורר מחשבה למצוא את התהליך הפרטי משתלב אחד לאחר בתהליך הכללי. לדעת שיש לזה מטרה וסיבה, פרטית וקולקטיבית.. הופך את הכל למובן יותר, למרות הפחד, ומשאיר תקווה.

  הלוואי והמסר הזה יגיע לכל האזניים שצריכות לשמוע אותו.

 6. מאת דני‏:

  אני רואה לפני תגובות כמו מדהים,מושלם וכו׳ ואני שואל את עצמי האם אני לגמרי בסדר בראש?אני לא הבנתי כלום מהפוסט הזה.סורי דני

  • מאת יסמין‏:

   דני אני הבנתי שמה שקורה עכשיו עם הפיצול של בין ימין ושמאל, בעד הממשלה ונגדה, אשכנזים מזרחים, הומניסטים וניאו ליברלים, כל הפיצול הזה צריך להיות עכשיו וזה בסדר ולא להלחץ. תקופה כזאת של שנתיים ונעבור אותה. אבל שזה שיקוף גם של מה שקורה בפנים בכל אחד מאיתנו, להתמודד מול פחדים אישיים להכיר בהם ולהתמודד מולם באומץ. מה שבפנים הוא מה שבחוץ והאחריות שלנו היא להתמודד עם הפחד שבפנים ולא להסכים להיות מובלים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>