אל הלא נודע…אל האקראי… אל המחייך ממרחק…

אל הלא נודע…אל האקראי… אל המחייך ממרחק…

"התנודה האלקטרומגנטית המופקת דרככם כעת מתקשרת באופן חדש עם הכבידה והמגנטיות של הפלנטה שלכם.  כאשר תנודה של פלנטה משתכללת ועולה, כל החי והפועם על פניה, מגויס לטובת תמיכה זו. תנודה זו מתעלה היא, ולכן מבקשת היא מכולכם לתמוך בקפיצת הרטט הזו, ולסייע לפלנטה שלמה להשלים מעבר ו/או מהפך.

כדי להשתחרר מההטבעות הוותיקות שלכם ולעבור למסלול קרמתי חדש יש צורך להשיג נייטראליות, שכן הדבר קשור בשתלים האנרגטיים שיוצרים מגבלות על ראיית המציאות שלכם. נדרשת לכם אמונה חזקה ויציבה אל מול אי ודאות, או חיבוטים שונים שקשורים בחייכם.

שינוי מסלול קרמתי כרוך בשהייה במארג אנרגטי חדש: כמוהו כהלך היוצא לדרכו עם מקל נדודים, כשלגבו תיק חדש ובוהק, המלא בציוד, שנדרש במסלולי טיול חדשים. מזומן לכם פוטנציאל, והוא אינו סגור וחתום עד שלא תאמרו "הנני"!

יש להנציח את ההישגים ממסלול ההתהוות הקיים, ולהפנות עורף, לא מתוך התכחשות אלא מתוך שמחה של זה ההלך. אל הלא נודע…אל האקראי… אל המחייך ממרחק…  אל הנצחי, שנצרב כעת כהתהוות הגבוהה החדשה המתאפשרת ממקומכם הנוכחי.

במעבר זה יש צורך בשלווה ובשמחה פנימיים. יש צורך בהפסקת ההתנצחויות הפנימיות, הווכחנות לסוגיה השונים, והתרחבות הידיעה ,המתחזקת והולכת, כי היקום הוא אחדות של תודעה:  גל סוער אחד הוא.

כשאתם עוברים לפעום כמהות אחת, שבאה לידי ביטוי מתוך אותו הגל, מפסיקים אתם להתנצח עם סביבותיכם. לפעמים יסתייעו הדברים על פי רצונותיכם -ולפעמים פחות…כך או כך, הדבר אינו אמור להוציאכם משיווי משקלכם. השקט והאיזון הפנימיים, נשענים על הידיעה כי אתם מבטאים בכל רגע נתון את מהותכם הגבוהה ביותר.

מתאפשר כעת חיבור עם כוחות יקום חדשים, להם אתם קוראים מדריכים, שתפקידם לסייע במעבר ממסלול למסלול".

סממני המעבר

"כשאתם מצויים בשלב המעבר בין מסלולים דרך חדשה מתרקמת גם לסביבה שלכם, זו דרך שגורמת לסובבים אתכם לשאול:  האם נכון לי להתקרב לתנודה זו?

 שלושה דברים עיקריים נכונים הם לכלל בני האדם המצויים במקום זה:

הראשון אומר כי שמחה ועצב יתחלפו, והדבר הוא חלק מהתהליך. תזהו אופוריה מסויימת, קריצה אל חיים חדשים, ידיעה פנימית כי עולמכם השתנה אפילו שאתם יוצאים לאותו הרחוב.  שמחה והתחדשות, והידיעה כי השינויים הם לטובה, גם מתנגדים וגם לוחצים יד לתחושה אפשרית של עצב, של פחד משחרור, שניתן לתאר אותו כניקוי רעלים עמוק.

המבנים שקשורים להיאחזות החומר, בין אם פיסיים או רגשיים, משתקשקים ונעים ומחפשים תבניות חדשות, אלא שהמסלול הקרמתי החדש מאתגר אתכם למהות, שהיא יותר אקראית –אינטואיטיבית, ניתנת לשינוי מהיר ופחות ליניארי וצפוי.

זהו מעבר אנרגטי טהור, שמשפיע על כל היבטי החומר: גוף ואישיות -כרוכים הם זה בזה. יש לקחת זאת בחשבון ולנהוג עדינות ורצינות בצרכי הגוף ובצרכיה של האישיות. ללטף, לחבק, לתמוך, לאהוב, להקדיש זמן למדיטציה, למנוחה, לתזונה מתאימה, למוסיקה נעימה המתנגנת בעת הפנאי, ולפחות עומס בעבודה השגרתית.

חדשים ספורים יארך המעבר, מרגע חילופי המדריכים ועד לתנוחה נכונה, המביאה עמה איזון ותחושת רווחה וגם שינויים במצבי הרוח ובתחושות הגוף.

רעב ושובע, פעילות גופנית, התפרצות אנרגטית או עייפות, עצב ושמחה. ראייה למרחוק וחידוד כישורים אינטואיטיביים, או חוסר חשק לשבת במדיטציה. כל אלא מסממני המעבר. אל תגעו בהם ואל תפריעו. חבקו, אהבו, והרשו לעצמכם להינשא על כנפי השינוי המבורך.

2. הנושא השני עוסק בשינוי בתשוקה פנימית או בחיפוש אחר עשייה ומוקד פעולה בעולם החיצוני. עניינים שהיו חשובים מאוד עשויים להפוך שוליים. נושאים שהיו רחוקים או מצויים בזווית העין עשויים להתקרב למרכז תשומת לב. אנשים שלא חשבתם עליהם או על שכמותם יכולים להפציע בעולמכם, וליצור התקשרויות מעניינות. לחילופין, הכרויות בעלות אופי מסוים ישתנו. הפעילו את ליבכם ואת רגשותיכם. שימו לב לרגש מכוון כרצייה או משיכה אל מול דחייה או השתקעות פנימית. אלו הם הסמנים החדשים המסוגלים לסמן או לזמן את הכיוונים החדשים טוב יותר משכלכם . לב מרגיש הוא לב יודע, הוא לב שחובר אל ה"אחד".

3. הנושא השלישי קשור בשפע-  שפע של עשייה, ועל פי חוזה הנשמה החדש גם מה שמניב תמורה. הסתנכרנות של מצבים, מקרים, הזמנות או הזדמנויות, הפותחות פתח למימוש ולביטוי פוטנציאל גבוה, שהרי חילופי מסלולים קרמתיים מכוונים אל יכולת מימוש וביטוי גבוהים יותר. חששות ועכבות קרמתיות מתמוססות, ומסלולים חדשים נפתחים, יחד עם ההתעלות אל תודעת ה"אחד" המפעמת.

אי לכך צפו לשינויים המגדילים את השפע בחייכם, והפסיקו לחשוש מן הרצון המפעם להושיט יד ולקטוף אותם. אל תכריחו עצמכם לשבת במדיטציה. חכו לרצון פנימי להתכנס בשקט ולהודות הודיה עמוקה ליקום ולאל על כי סימנתם את עצמכם כבעלי אפשרות להתמיר מהותכם" .

איך להשתנות כך, שהשקט והשלווה החדשים אינם באים בסתירה עם המוטיב העיקרי סביבו התארגנה "הדרמה של הקרמה שלכם"? (פחד הפיצול שנצרב בעת הפרדה מאנרגית האל- ליאורה)  דרמה זו ליוותה אתכם לאורך פעימות חייכם. האם זו תפישת הערך העצמי? האוטונומיה שלכם? היכולת לפרוץ גבולות? הצורך להראות ולהישמע? למצוא את החיוניות שלכם, וכו.. זו השאלה החריפה שעומדת בבסיס תהליך חילופי המסלול שלכם. כל נשמה והדרמה העתיקה שלה, שמבקשת להסתכם כעת ולפנות מקומה למסלול חדש.

עליכם ליצור מרווח של שקט על מנת תוכל המציאות להיעצר, ולשאול את עצמה שאלות…להפעיל שיקול דעת…ואז -לחשב מסלול מחדש. אם היבטי רגש ומחשבה נותרים על כנם התנועה היא אוטומטית והמציאות קורסת לממשות דומה.

"הטריק" של החלפת המסלול הקרמתי מצוי בנייטראליות הפנימית וברגיעה. בשלווה שלא מופרת גם כנגד מציאות שאינה מתנהגת על פי הרצון. הריאקציה הרגשית השגרתית צריכה לעבור דרך ניטראליות כעת.

כמו מכונית שמעבירים בה הילוך דרך מרווח של "ניוטראל". הנייטראליות, דרכה תביטו למציאות בעיניים, רק היא יכולה לגרום לתנועה בעלת הרגלים לעצור, מכורח מבט התודעה המשתנה ביחס אליה. הרי כך מתמצקים הדברים במציאות שלכם: דרך מבט התודעה האלוהית קורסת המציאות הפיסית.

מבט התודעה הגלית, האלוהית, כשעובר הוא דרך הפריזמה האנושית של כעס או עקשנות למשל, יפעיל תנועה אנרגטית מסויימת. אם המבט נעצר – אך הרגש אינו מפעיל את המסלול הרגיל, המבט מחפש בגל האפשרויות את האופציה החלופית האופטימלית לרגע הנוכחי.

זה הדבר החשוב ביותר שעליכם לדעת בעת חילופי עיתים אלו וחילופי מסלולים קרמתיים".

עד כאן התקשור חברים יקרים. ואני אומרת מנסיון אישי: זה לא קל הדבר הזה של לעבור דרך הנייטראליות. אתם תיפלו ותקומו… ושוב..ומה שיחזיק אתכם הם שני דברים : 1. לעולם אל תינטשו את עצמכם, לא משנה כמה ואיך נפלתם. 2. תחזיקו את האמונה שלכם בתהליך השינוי גבוה מעל לראש, תיזכרו שיש לכם מדריכים לצידכם,  ותיצמדו לזה כאילו אין מחר.

חשוב!  אם אתם לקוחות gmail ורשומים לרשימת התפוצה שלי,יש מצב שהניוזלטר נוחת בתיקיית promotion שלכם. בקשו ממני חברות בפייסבוק ונתגבר על פילוח הדואר השרירותי של גוגל. תוכלו לצפות באותם התכנים בדיוק.  

ליאורה

Share
פורסם בקטגוריה כללי, מסע הנשמה, תקשורים, עם התגים , , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

15 תגובות על אל הלא נודע…אל האקראי… אל המחייך ממרחק…

 1. מאת בנימין שמש‏:

  היי ליאורה ,

  בנייטראליות הכוונה למה שקוראים באנגלית indifferent ?

  תודה

  • מאת ד"ר ליאורה בירנבאום‏:

   הי בני
   בנייטראליות הכוונה לשלווה במצבים בהם "כפתורי הרגש " נלחצים בדרך כלל.
   indifferent בסדר אבל ללא המרכיב של האדישות שנילווה למילה זו באנגלית.

   ליאורה

 2. מאת שי הראל‏:

  מקסים!

 3. מאת סרפינה שרה טאובר‏:

  יש כבר זמן של חודשים שאני מרגישה שאני בניוטראל למשל: דברים שקודם העליבו אותי
  כאילו נעצרים לפניי ולא חודרים ,כאילו יש איזו גדר שעוצרת את הדברים ליפני שמגיעים אלי,
  ואני שואלת את עצמי באותו רגע איך עשיתי זאת. ומדמה לעצמי שהאדם שרצה להעליב
  הוא מסכן, כי הרי הוא נצרב מהרגש שלו עצמו שכל כך רוצה לפגוע ואני מתרחקת ממנו באדישות
  כאילו כלום לא קרה.
  ליאורה אני תמיד קוראת את דברייך בתשוקה ומבינה 90 אחוז מהדברים, את אחת השליחות
  שחיכיתי להן שימלאו לי צורך שאת ממלאה.
  היי ברוכה ומבורכת למען האנושות. סרפינה.

 4. מאת עפרה‏:

  ליאורה יקרה,
  קראתי את הדברים ומה שעלה בי חזק להגיב הוא : תודה!
  השאר לא יכול היה לבוא לידי ביטוי במילים. הוא רק קיים ומורגש, משתנה ומחליף צבעים, חמקמק וברור בו זמנית…

 5. מאת אורית‏:

  תודה ודרך צלחה לכולנו

 6. מאת מרב‏:

  תודה על הדברים הכה-מדויקים ונפלאים ! תבורכי על השליחות הזו.

 7. מאת שושי גור‏:

  הי ליאורה,
  קריאת הדברים הזכירה לי ימים טובים של המפגשים הפרטיים אתך. מעניין היה לי לקרוא את הדברים תוך שאני מרגישה את העדינות והרגישות בזמן המעברים. דבריך מחזקים מאוד ונותנים כוח להמשיך.
  להתראות
  שושי

 8. מאת איריס‏:

  תודה על התקשור המדוייק בעתוי הזה ליאורה
  כל כך נכון ומלא תבונה!

  הדהד לי במיוחד המשפט:
  מבט התודעה הגלית, האלוהית, כשעובר הוא דרך הפריזמה האנושית של כעס או עקשנות למשל, יפעיל תנועה אנרגטית מסויימת. אם המבט נעצר – אך הרגש אינו מפעיל את המסלול הרגיל, המבט מחפש בגל האפשרויות את האופציה החלופית האופטימלית לרגע הנוכחי.

  איריס

 9. מאת Galya‏:

  תודה רבה.
  עלו לי דמעות התרגשות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>