יש לכם צורך להגן על הפלנטה שלכם

שלום כולם,

ליקום יש דרך מעניינת להתפרץ עם "מבזק חדשות" במקום ובזמן הכי לא צפויים, תוך כדי סטייה מסדר הדברים המתוכנן, כי שקרה לי ביום שישי האחרון.  אקראיות מגלה לנו הצצה לסדרים גבוהים שהמציאות הפיסית אינה מסוגלת לגלות. הצצה  משמעותית.

 מספר מילים אישיות: הרבה מאתנו מבינים את נושא שינוי התודעה, קוראים עליו ומסכימים כי כך קורה. לא תמיד אנשים מעבירים את הידיעה מהרמה האינטלקטואלית, למערכת האמונה הפנימית העמוקה שלהם ומשם לפעולה, כלומר לביטוי ממשי. זה נשאר בשכל, וזה כבר לא מספיק לנו.

נדרשת אמונה עמוקה בעובדה כי אנו אננו כפי שהיינו. אנו מתבקשים להפעיל את הרמה הגבוהה הנוכחית של התודעה שלנו ולעבוד עמה, להשתמש בייחוס החדש שלנו כבוגרים אחראיים על הפלנטה שלנו. כמו לקום בבוקר ולהכין קפה…כמו לאכול…כעת גם לשבת בשקט ולמדוט לטובת כולנו.

הנה הוא לפניכם.

 "יש צורך לעצור רגע ולומר בקול רם: הדבר מיועד לכל מי שיקשיב או יקרא את הדברים ברגע זה.

יש צורך להשיל באופן ברור ומידי את המסכות מעל הפנים. יש לכם צורך אקוטי להגן על הפלנטה שלכם ויפה שעה אחת קודם. מתרגשת ומתרקמת מזימה. מזימה כלשהי בקרב מי ממנהיגי עולם. אין לכם כרגע דרך לדעת מהי זו המזימה. אין לכם רמזים עדיין, והם לא ימסרו, אבל יש לכם צורך לאחוז ידיים בתפילה משותפת.

 יש לכם צורך לסמוך על היקום ועל דברו, יש לכם צורך לראות את עצמכם כולכם: כל השומעים וכל הקוראים, כנקודות אור זהרוריות, פורחות ומתפתחות, מקרינות את אורן ללא כל סייג, ללא כל מעטה.

יש צורך להעתיר ולהאדיר את האור שמכילה הפלנטה, ולא סתם רטט אור אלא אור נקי וחף ממסכות.

עם תפילה ובקשה, ועם כוונה עמוקה להניד תנודה ולהתמיר תמורה, על מנת כולכם יחדיו, כשכם אחד, תהיו שותפים בהסטת המסלול הפלנטרי שלכם וביישורו אל הזווית החדשה והנכונה.

בעבר הדבר נעשה בעבורכם. בעבר לא ידעתם אפילו כי זה נעשה, אלא שמעתם על כך מפני הסטוריונים-מיסטיקנים, הקוראים רשומות עתיקות אנרגטיות. הדברים נודעו לכם בדיעבד. הסמן העיקרי להתמרת מסלול בין כוכבי של הפלנטה שלכם, הוא היותכם אחראים, בוגרים ומצוינים, בכך שאתם נוטלים את אורה של הפלנטה ואת גורלה בין ידיכם.

יהיה סיוע ותהיה תנופה, אבל הכוונה, התנועה המקורית בראשיתית, וההתפתחות שהדבר יערוך בקרב ההטבעות של כולכם, כל אלו הכרחיים על מנת בשבוע הקרוב כך תעשו.

זוהי סטייה משמעותית וחשובה, וזקוקה היא למלוא האור הניגר והניכר, המופק מלבבותיכם. לא יספיק יותר אורה של מלכות שמיים גם אם האל בכבודו ובעצמו ישלח יד ויניד תנודה".

להאזין לתקשור

חברים,

הרבה תגובות התקבלו אצלי, חלקן פורסמו חלקן לא, מבטאות, איך לא, סימני שאלה לגבי הסכנה האורבת לכדור. כעת לאחר שהדברים פורסמו, אני יכולה לאסוף בעבורכם את תמצית המידע ושוב, מבקשת שלא ננהג בביטול אל מול הסכנה הזו. לא רק פצצות ומלחמות מסכנות אותנו. כל מה שתקראו פה הם ציטוטים בלבד.

"הנשיא נגד העולם"  –  "טראמפ מטלטל את הכדור"  (ידיעות אחרונות 2.6.17)

מתוך חדשות השבת בערוץ 11 ב1.6.17

"טראמפ נסוג מהסכם פאריז שגובש במטרה להיאבק במגמת התחממות הכדור, הסכם שעליו חתומות כ200 מדינות. גיבוש ההסכם היה חסר תקדים ביוזמה משותפת עולמית כדי למנוע קטסטרופה גלובלית".

"שינויי אקלים נצפים בכל מקום: סופות, הוריקאנים, בצורות ענק, שיאי חום, תופעות שיחריפו אם לא נתגייס כולנו להציל את הכדור. ארגוני הסביבה הכריזו על מצב חירום: זו תהייה מכה קשה לאנושות."

"ארה"ב היא המדינה המזהמת השנייה בגדלה בעולם: אם השחקנית המרכזית יוצאת מן הסיפור הזה -שיהיה לילדים שלנו בהצלחה…"

 "הפתרון נעוץ במעבר מידי למאה אחוז שימוש באנרגיה מתחדשת…  טראמפ אינו חושב על הדורות הבאים אלא על המצביעים שלו ובעצם מביע מחויבות לעובדי תעשיית הפחם, בטענה של יצירת מקומות עבודה".

התשובה אננה מצויה הפעם במחאה… יש מספיק מחאה מדינית ומספיק ארגונים מגוייסים. זו הזדמנות בשביל כולנו להשתמש בכוח החדש שניתן לנו מעת שעברנו לאנרגיה החדשה, ומסלולים קרמתיים מסתיימים.

זה הזמן להאמין כי יש בכוחינו להסיט את הכדור למסלול הנכון ולהשפיע על עתידו. זו ההתגייסות שלנו שתקבע את טיב העולם בו יחיו ילדינו ונכדינו. מדובר כמובן בכוחה של התודעה הצרופה שלנו. המידע מצוי בגוף התקשור.

 

Share
פורסם בקטגוריה העת החדשה, כללי, תקשורים. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

11 תגובות על יש לכם צורך להגן על הפלנטה שלכם

 1. מאת אביבית‏:

  ליאורה, תודה!

 2. מאת שולה גולדמן‏:

  תודה על ההערה וההארה נשתדל להיות קשובים יותר לסימנים תודה

  • מאת ד"ר ליאורה בירנבאום‏:

   תודה לכולם על התגובות
   מנצלת את ההזדמנות לענות על שאלה שהופנתה אלי על ידי רבים: אנחנו אמורים להכיר, להאמין, ולתרגל מצב חיים באנרגיה החדשה.
   יכולת התנועה התודעתית שלנו כעת היא עצומה, ונותנת לנו כוח שלא היה לנו בעבר, מול מסגרות וגורמים שריכזו בידיהם כוח רב.
   כשאנחנו מקרינים את הנוכחות הבלתי מפוצלת שלנו, כאור, אל היקום, אנחנו יוצרים תנועה בכיוון חדש. מה שמפצל אותנו מתודעת ה"אחד", מן היקום, אלו הפחדים שלנו.
   לכן התקשור לא מזמין עוד פחד או בהלה, ההיפך: הוא מזמין את השלווה והניטראליות של מי שמכיר בכוחו האמיתי.

 3. מאת שבי‏:

  תודה רבה ליאורה ויפה שעה קודם

 4. מאת אורית‏:

  תודה,ליאורה

 5. מאת רוחי‏:

  אמן. וכך הוא
  תודה על הכל. את יקרה לליבי
  חג שמח

 6. מאת מרציאנו חני‏:

  תודה ליאורה על הדברים. יישר כח.

 7. מאת יובל רון‏:

  מרגיש נכון. אני עם התחושה החדשה הזו כשנה.תודה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>