"הכנו אתכם, גידלנו והנחינו אתכם, הבאנו אתכם עד הלום"

"צריך להתייצב בכיכרות וברחובות, ברחבת הכנסת ומול משרדי הממשלה, לגייס עיתונות וכל מה שאפשר  לא יהיו אלו המנהיגים הנוכחיים שלכם. לא אלו מסוגלים להוביל תפישה עולמית חדשה" (http://www.yehova1.co.il/?p=1050 20.2.12).

"מה שאירע בפוליטיקה שלכם רוחש מתחת לפני השטח הסכמים, שיש בהם ממון גדול ותחרות גדולה. אתם לא יודעים הרבה מן ההסכמות שנחתמו מאחורי גבכם. תתפוס אתכם הפיכה גדולה מאוד: גילוי עיתונאי מסקרן ומלהיב מצד אחד, ומכאיב מצד שני, לגבי מה נחתם מאחורי גבכם".(http://www.yehova1.co.il/?p=1466 17.3.13

 "אין לכם ברירה אלא לחפש בכל החשבונות, במחשכים, בתיקים הסגורים ,בכל מה שלא רוצים להראות לכם! אין לכם אלא לדעת כי הזוג הזה ילך לביתו יחד עם אנשי פוליטיקה נוספים, מפני שקיימים עוד סודות פוליטיים-פיננסים שאתם עוד לא יודעים. יש עוד סודות שטרם נחשפו וההסכמה הפלנטרית והארצית אומרת שכדי שיצאו הסודות עליכם לצעוק עוד!"

"זוהי קריאה גדולה להתכנס ולחשוב על מנהיגים אחרים. רק כך תצילו את עצמכם. אחרת אתם עולים על מסלול שבו תמשיכו להלחם ולהתגונן, לצור על דעת הקהל ולהפסיד…ולהתחנן… ולראות איך התמיכה בכם והראיה הרחבה ששמרה עליכם מתפוררת והולכת, וככל שכך קורה המנהיגים שלכם נאחזים עוד באותו הרעיון ומסרבים להפנים את מה שאנו מוסרים לכם".

 "לא נוכל יותר לשנע את הדברים בשבילכם. עברתם את השלב הזה. העולם עבר את השלב הזה. הכנו אתכם, גידלנו והנחינו אתכם, הבאנו אתכם עד הלום". (http://www.yehova1.co.il/?p=1960 17.8.15)

 הבאנו אוסף נבחר מההנחיות שקיבלנו החל משנת 2011 בכל הקשור לצונאמי הפוליטי- מדיני שעובר עלינו. ואכן, הכינו אותנו, גידלו אותנו והביאו אותנו עד הלום, לא רק כדי להיווכח כי אכן מה שנמסר על ההנהגה שלנו מתקיים ונחשף כעת אלא גם כדי שנמשיך להתעורר ונבחר נכון!

ולהיום:  סיום דרכה של מנהיגות זו שוב נראה באופק. "והארץ כמרקחה -תוהו ובוהו פוליטי מדיני. זהו זנב הדרקון שצף ועולה כעת וכשהוא מתנופף משתולל מפיל הוא בנינים שלמים. הזנב הוא לפעמים מסוכן ביותר מפני שתנופתו ותנועתו הן רבות עצמה ולא ניתנות לניבוי. העומד בראש מדינתכם וחבר מרעיו יגלו עצמם עד יעבור זעם. שם, על הריסות הישן והמושחת יצוצו ראשים חדשים, קולות חדשים, ניצנים חדשים שיאפשרו ללבלוב איטי אך מתמשך לעורר אתכם ולבקש מכם בעדינות כי תרימו ראש מהתדהמה, האבל והבושה, וכי תבחרו, כל אחד לעצמו, איך להצטרף לניצנים החדשים.

כך בחוץ. ובתהליך הפנימי: אלו הם ימים בהם העומס על הלב הוא עצום. עומס זה אינו בהכרח רגשי. מעבר לתהפוכות, עליהן אנו מוסרים לכם זה שנים רבות, מזדחלת ומגיעה אנרגיה עדינה, המבקשת להתעצם בקול  גבורה. תהפוך היא מצליל חלילו של הרועה באחו לתרועת חמת חלילים וחצוצרה, ולקולות נשיפה שמהדהדים למרחבים.

אנרגיה לבבית חדשה זו תקרום עור וגידים אצל כל באי תבל והיא תפרק מחיצות. היא זו שתמס הסתיידויות, תתגבר לקול שמבקיע פרוזדורים, חדרים ומחיצות. ככל שהלב הרגשי גמיש יותר יכולת הנשיאה של פרץ זה תהיה במיטבה.

ממשיך להצטמצם הפער בין תנועת רוח וחומר. מדובר על עוצמה לא מוכרת של אנרגיה אשר תעבור ותשטוף את הלב ותותיר אותו פעור ומבקש להתחדש.

 למען מה? למען שלמות. מדובר על מרקם חדש שאינו מצוי בפעולה או בעשייה. זו אינטגרציה חדשה בין רוח וחומר, זו הרמוניה משולבת, זו הסינכרוניות שבין המציאות הפנימית לחיצונית, זהו עקב אכילס כמו גם גולת הכותרת:  בו זמנית.

החומר הגשמי מפחד מהשיא הזה; למען האמת אין להאשימו ,שכן הוא נוצק כשליח קשיח, דחוס ועקשן והוא אמור לשרת אתכם שנים עד למותו הפיסי. בעבורו קיים המוות. לכן שואל הוא: מיהו זה שיהפוך אותי לגמיש, נזיל וכה שמיש?

אך הרוח המפעמת בכם ממשיכה ומחפשת את חירותה- דרככם. בעולם גשמי היא מבקשת שוב ושוב את חירותה מבעד לכפיית השכל החושב ולבית הכלא של הגוף. היא שבה שוב ושוב, ובכל פעם היא נושבת ונושפת בעצמה רבה יותר, מתכנסת והולכת רק כדי לשוב ולפעול, לנשום ולנשוב עד אשר עוצמת הטלטלה והרעד תחצה את עולמכם הפנימי. גועשת, שועטת היא והופכת את עולמכם החיצוני כפי שאתם רואים.

מביאים אתם את חירות הרוח אל מעוזו המבוצר של השכל. הדבר אומר כי כל מחשבה שנוגדת או שוללת את חירותכם -אין להתייחס אליה. אתם תביאו עוצמה שאף פעם לא היתה לכם כדי לנוע מעבר לייחוס הקרמתי הכבד של כולכם. תוביל אתכם שאלה אחת פשוטה ביחס לכל עניין ודבר:  האם אני בחופש פה או לא? האם אני קרוב/ה לעצמי או שמא נטשתי את ה"עצמי"?  כל מחשבה שמותירה אתכם במכלאה יש לפטר ללא שימוע.

לקורס החדש- "שבעת הצעיפים": מטאפיזיקה של התעלות התודעה

Share
פורסם בקטגוריה העת החדשה, כללי, תקשורים, עם התגים , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

4 תגובות על "הכנו אתכם, גידלנו והנחינו אתכם, הבאנו אתכם עד הלום"

  1. מאת שולה גולדמן‏:

    תקשור מעודד ומרחיב את הלב

  2. מאת אילנה‏:

    ליאורה יקרה.תודה על פוסט ,תקשור ברור ותומך..מתאים ביותר לימים אלה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>