ואז מגיעה החמה: בין שני מאורות (אוגוסט 2017)

ליקוי ירח – 7.8.17   

 ליקוי ירח:  מה לוקה? לוקה בחסר חלק שאינו נראה לעין.  התפישה האנושית אומרת כי מה שנעלם מן החושים שלכם, אפילו לפרק זמן קצרצר, לוקה הוא בחסר.

גם המושג – "ליקויי למידה" הוא ביטוי מעניין: הרי כל אדם לומד בדרך מיוחדת לו. מי החליט שמדובר בליקוי?  כל אדם ודרכו המיוחדת ללמוד, ובעבורו זהו המכלול השלם. אז מה "לקוי"?

ה"ליקוי" מבשר כי אתם תופשים משהו כחסר, שאין בו שלם, ומתוך כך נוצרת תחושת חסך בתוככם. מדוע אתם כולכם מושפעים מליקוי הלבנה?  החלק ש"חסר" מנראות הירח אמור לעורר את השלם במקום אחר, דרך המים המרכיבים את גופכם. זו תופעה הפועלת על העודפים הרגשיים, שמצטברים אצלכם, כמו איזון מחודש של תנועת מים המצויים בסכר סגור.

מים שצריכים לאזן את גובהם, שצריכים למצוא פתח מילוט או ערוץ חדש, או שיסערו הם עד שטלטלה תנדנד את דפנות המכל. העודפים הרגשיים שלכם מצטברים במרכיב המים המצוי בגופכם  דרך מרכיב החומציות של כל מה שמורכב ממים:  ה ph .  הוא שמתאר את היחס בין יונים טעונים חיובית (מיצרי חומצה) ויונים טעונים שלילית (מיצרי בסיס).בעת ליקוי ירח עודפי הרגש מקבלים סימן מן היקום לעלות על גדותיהם ולמצוא איזון מחודש בין רגש חיובי ושלילי.

מה סוער בכם? מה מחפש לו בתוככם דרך חדשה בתוך עודפי רגש נעולים?

רבים מכם פונים כעת לדרך חדשה אך עדיין לא מרשים לעצמם לגלות את החלק של עולם הרגש שנותר סמוי – "לקוי". מה "התבזבז" לכם בחייכם? מה החמצתם עקב כך שרגשות אצורים אלו לא באו לידי ביטוי?

המסלול החדש מתחיל בכך שאין אתם מסתירים עוד את עולמכם הרגשי מעצמכם. לא כל רגש זוכה אצלכם לאותה תשומת לב. מבטכם הפנימי מדלג במהירות על קבוצת רגשות, ונוחת, מתרחב ומשתקע בטווח הרגש, שאינו קשור ל"ליקוי" הרגשי; דוהר קדימה כדי להראות- "עסקים כרגיל".

יש מאחורי הקלעים של הרגשות, שאלות לא פשוטות לגבי האופן בו התנהלו החיים. זהו, אם תרצו, "עולם הרגש העולמי" שמתבטא כעת בכל היבטי החיים בארץ ובעולם, וזהו חלק מתהליך הניקוז הגלובאלי שתוצאותיו יתנקזו אל הים הגדול. זה שעולה על גדותיו בעת גאות, זה שבעת שפל מספר לכם כי שוב הירח הזורח מעליכם משפיע את השפעותיו.

ליקוי ירח מאפשר לכל דרי עולם, לכל התהליכים החדשים, לכל נקודות הציון, התחנות והצמתים בדרך החדשה, לכל הרמזורים שמחשבים האם להתחלף… מאפשר הוא עוצמה רגשית שמבקשת את פורקנה -והפעם בדרך חדשה.

בפתח ליקוי החמה  ( 21.8.17).  שני הליקויים הללו הם הם הגשר בין העבר לעתיד ובין הרצוי לאפשרי.

 נשמות בטווח זמן זה מחליטות: שמות את אצבען על המסלול העתידי, הנכון והאפשרי ביותר להתממשות. אנשים אינם יכולים לברוח ממה שקבעו וחתמו לעצמם. עברתם ליקוי אחד ותוצאותיו עוד עמכם- המים בתוככם סוערים וגועשים : פלוס ומינוס רבים ומתווכחים, ולוקח זמן למצוא את רמת החומציות הנכונה, של המערכות הפיזיולוגיות שקשורות במים.

ואז מגיעה החמה, מגיעה השמש, מגיע הלב ומגיעה הבהירות. מגיעים האור, העתיד והמציאות הפועמת מבפנים . לא זו הסמויה, החסויה, המתחפרת והמבקשת בדרכים עקלקלות להתבטא. מגיע ליקוי של חמה ואתם תביטו כמסומאים על המציאות שלכם. וכשתתעוררו, כל אחד בזמנו, תבינו כי מאומה לא יוותר על כנו.

בעבר, במצב דומה שבתם הביתה. המיסטיקנים שלכם קראו זאת אך הפעם המרתם זאת בתהפוכה פנימית ובהפיכת מציאות מלא אפשרית לאפשרית.

כלל גדול תלוי ועומד מעל יכולת נשמה לבחור את המסלול והוא : האם תשוב היא לכאן, למעבר חיים נוסף?  אלו אשר חתמו כי אין הם שבים לכאן יותר, התהפוכה בחייהם תהייה משמעותית, הגם כי ייקח זמן להכיר בה. אלו אשר שבים לכאן, כי כך נקבע ונחתם, יקבלו איזון אחר שבין העבר והעתיד.

הטרנספורמציה של הרוח אומרת כי אתם מתבקשים להכיל את העובדה, שכל מה שקורה בעולם, חיובי או שלילי:  הכל שייך לכולכם. הכפילות הזו של קוטב מול קוטב, של טוב ורע, של חיובי ושלילי, המגנטיות הזאת של המינוס שנמשך לפלוס, אמורה ללמד אתכם שהעולם לא יכול היה לעבור את כל התהליכים שהתרחשו, ולהגיע למקום הנוכחי ,לולא התודעה האחת השלמה היתה מתפרשת, מתרחבת, מתחלקת, ומתבטאת באין ספור ביטויים מוגשמים בחומר- דרככם ובהסכמתכם.

זו אותה תודעה ואותה הרוח, שאחראית לכל מה שקרה וקורה. לא עוד "אלוהים, אליו אנו מתפללים, לפעמים מטה הוא חסד ולפעמים מסתיר פניו".  אחדות התודעה פירושה כי אין בילתה. אין מלבד תודעה דבר ביקום. כל מה שקיים, הוא תולדה של רצונה של התודעה. לכן, השתמשו בידע העומד לרשותכם כדי להגדיר לעצמכם: מה אתם מבקשים ליצור לעצמכם במציאות חייכם?  ותבינו שיש לכם יכולת ליצור זאת, גם אם לא האמנתם בזאת. הדבר אינו מתרחש בין ליל, הוא דורש החצנה של הרצון ויציאה לפעולה.

לקורס החדש- "שבעת הצעיפים": מטאפיזיקה של התעלות התודעה

Share
פורסם בקטגוריה העת החדשה, כללי, תקשורים. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

4 תגובות על ואז מגיעה החמה: בין שני מאורות (אוגוסט 2017)

 1. מאת תאיר‏:

  תודה ליאורה על המאמר שמבהיר את המקום בו אנחנו נמצאים.
  נקודה להבהרה למה כוונתך לאלה שחוזרים לכאן ולאלה שלט?
  Mתודה מראש

  • מאת ד"ר ליאורה בירנבאום‏:

   הי תאיר
   לחלק מהנשמות הפועלות בפלנטה יש אפשרות לסיים מעגל ולא לשוב לכאן, אלא להמשיך הלאה למקומות אחרים ביקום.
   חלק ישובו וימשיכו את הדרך הארצית.

   ליאורה

 2. מאת שבי‏:

  תודה ליאורה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>