אני אהיה פה שוב, אני אתחיל מהתחלה…

שלום רב,

"הימים ימי תבערה פנימית הם. הלבבות בוערים- עולים באש. אש של אהבה, אש של טינה. אש של תשוקה והתמסרות, אש של רטינה, חוסר נחת וכאב. אש של כמיהה ונשיאת כפיים אל האלוה, אל היקום, אל כל מה שהוא טמיר, יודע כל, וגם מחבר ומאפשר, אל מול אש- המנתצת, מנתקת, שורפת גשרים, ומכלה כל זכר -עד לראשית חדשה.

אלו הם ימים- חודשיים מלואם מיום זה- בהם יחצינו הדברים ולא יקצינו. כלומר, כל אשר אתם רואים בעולמכם -פרי התבערה הפנימית שלכם הוא, וכל לב, מליבותיהם של הנושאים בשליחויות נשמתיות בפלנטה, כל לב יודע בדיוק לאיזה צד נוטה הוא, ומה טיבה של בעירה פנימית.

על מנת ליישב את הדעת, על מנת להפיק את התועלת, על מנת יזדמן המסלול האנרגטי היקומי הנכון, אשר שבילים רבים בו, גוונים מגוונים בו, הצעות, פיתויים, החלטות וקביעות מראש  מצויות בו: לא ניתן לכחד או להתעלם,לשנות או להחליף את הבערה הפנימית: מה שבחר הלב- אתו תלכו.

ולכן, בימים אלו תהיו מבינים את ליבכם. קחו את הרגש המבעיר את ליבכם עד לקצה, תנו לו להישרף, להתכלות, תנו לו להיות מוכל אל תוך האינסוף הפנימי שמיוצג גם בכם.  דרך מערכת העיכול המפותלת עוד ועוד מיוצג האינסוף, ומעבר המזון על תדריו השונים, משמעויות ורטטיו מהווה חלק מהקיבולת של הפרט את האינסוף ולא ההיפך.

איך עושים זאת? יושבים אתם ולאחר שמזהים את הבערה הפנימית אתם כותבים אותה ועליה בלא פיקוח, בלא שליטה, בלא חשיבה, בלא ארגון, בלא מטרה ובלא כוונה. מלא חפניים הרגש הבוער עד שנגמר הדיו מן העט. עד שאין יותר מילה לאמרה, עד שאין יותר תחושה פנימית, המבקשת להתבטא ולהרשם ברשומות. בוערת הכמיהה לאהבה, לנגיעה או לחיבוק? בוערת הכמיהה להבנת מחוזותיה של הרוח? חבירה להבנה גבוהה יותר של המתרחש מבפנים ומבחוץ?  וגם בוער הרצון לנתץ, להרוס ולסיים מה שקיים ומאכזב.

זה לא זמן שיפוט זה לא זמן ביקורת. זה לא זמן משוב זה לא זמן תכנון. זה זמן להתרוקנות, למצות ולכלות- ולהתמלאות מחודשת.

חלקכם יודע איזה רגש הוא הבוער בכם, חלקכם סבורים כי "אין חדש תחת השמש" אך אנו נזכיר זאת לכם על מנת תהיו פעילים ומשתתפים ביצירת מציאות חייכם החדשה ולא תנועו במציאות כבראשונה.

ומדוע?

הרי אין כמו העלבון,  אין כמו התוכחה הפנימית, אין כמו הביקורת, ההתנשאות,  או הצביעות, השקר והכזב, כדי למסגר שוב תמונה ארצית ולומר לנשמה: את יכולה וצריכה לחזור לפה שוב.

אומרת התפיסה האנושית, שמאחורי כל בקשת סליחה, מאחורי כל מה שדרוש "תיקון", יש הזמנה לדרך חדשה. דרך צלחה: עתותיה בידיה, מטרותיה בצדי דרך והיא בסיומה תתפצל שוב, כדרכו של ארצי, ל"טוב ולרע", "למוצלח ולנכשל", למה שיש עוד וצריך לתקן, וחוזר חלילה.

אני אהיה פה שוב, אני אתחיל מהתחלה.

אתם בונים על הזיוף.

החלק האנושי שלכם "סומך" על הצביעות ועל הכחש, כדי שאפשר יהיה שוב- להתחיל מהתחלה.

האישיות, מוכרחה היא להרים מהמורות, קשיים, הרים וגאיות בפני דרכיה של נשמה, על מנת אפשר יהיה להבטיח את הפער ביניהן ובעקבותיו את הגשר.

כל זמן שמתקיים לו פער בין התכונה האנושית לתכונה הנשמתית, בין המקור למימוש ולביטוי, בין הרעיוני והמטאפיזי לחושי והמגובש, אתם מבטיחים לעצמכם גלגול מחדש.

גם אלו שאינם מאמינים באלוהות או בגלגול הנשמות, מבינים את המעגליות של סליחה וכפרה, תיקון הטעות והתחלה מחודשת. מה יותר יפה מזה?

אלא שכאשר הפלנטה צועדת, ויחד אתה גרעין הנשמה, אל שלמות ה"אחד", יהיה עליכם ללמוד להכיל את הכל כמקשה אחת, ולעכל אט אט את הרעיון כי חלקכם לא ישוב עוד.

הגרעין האנושי מתחיל את התכנסותו פנימה, במהלכי התרחבות הנפש האלוהית, ומהלכי התפרשות הרוח והכרתה. הארצי הפיזי, המוחשי והמובן באמצעות השכל, מתחיל בתהליכי התכנסות אל עבר תהליך ההכלה הפלנטרי שמטרתו ליכוד ואיגוד רעיון הדואליות הארצי.

בשל כך נפגשים אתם עם הרעיון האומר כי אין טוב ורע ואין צורך להתחיל מהתחלה אלא להכיל את הכל כקיים וכשווה ערך, כהגות מקורית אלוהית המתבטאה במליארדי  דרכים.  אין בריבוי הדרכים משום הוכחת הפיצול בין "נכון לטעות" : מימוש הוא מימוש הוא מימוש.

תהליכי ההתכנסות של הפלנטה בעיצומם, והגם  כי אין הדבר אומר כי הפלנטה מתכנסת אל סיומה הפיזי, אומר הדבר כי היא מתכנסת אל סיום קארמתי, אותו אתם מבינים ורואים דרך יצירת הכאוס הנוכחי בעולמכם, שכן, על מנת לשוב אל האור הגדול, כדי לשוב אל גל מושכל, תבוני אחד, ממנו פורץ הכל, עליכם לעבור את אותו תהליך של התכנסות והכלה ועל כך נמשיך ונעבוד אתכם בתקופה הקרובה".

להבין את מלא המשמעויות של תקופה מהפכנית זו, ליישם את ההנחיות וההכוונה- הצטרפו לקורס "שבעת הצעיפים".

שבעת הצעיפים: קורס במטאפיזיקה של התעלות התודעה. הקורס הבא – 1.11.17

Share
פורסם בקטגוריה העת החדשה, כללי, תקשורים, עם התגים , , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

3 תגובות על אני אהיה פה שוב, אני אתחיל מהתחלה…

  1. מאת ג'ולייט‏:

    מרגישה את הבעירה גם בלב וגם דרך מערכת העיכול. המון תודה!
    לא מצליחה לראות מעבר לזה כלום.

  2. מאת שבי‏:

    תודה ליאורה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>