סיפור על אור וחושך

שלום רב,

אם אתם קוראים באתרי, ומוצאים את התכנים שלי מעניינים, אני מזמינה אתכם להצטרף לקהילה/קבוצה החדשה של "הפסיכולוגיה של הנשמה", דרך הפייסבוק. תמצאו שם אותי, לעיתים הרבה יותר תכופות, עם תקשורים, תרגולים ושיח קבוצתי. תוכלו לשתף ולשוחח או רק לקרוא ולהתרשם. 

"יש כוכב לכת, שעל פניו נראה כדמוי כדור ארץ .יש לכם כבר זוית ראייה ביחס אליו והוא מסקרן את המדענים שלכם. אבל כוכב לכת זה הוא הכוכב האפל שלכם, הוא התצורה והבריאה של האנטי חומר האלוהי ביחס לפלנטה הזו. נושא הכלת האור כבלתי נפרד מהאפלה, הוא הישורת האחרונה שלכם לפני התעלות משמעותית.  כשהיא תתרחש, התהפוכות יגבירו עצמתן- כמו רעידת אדמה.

מלווה הצל את האור מקדמת דנא. מתחפש, מתייפיף, לפעמים מסנוור- ולא ניתן לעמוד בפניו.

 מפתה, יודע לומר דברי חלקלקות, לכבוש, ללטף, להפוך עצמו לבלתי ניתן להחלפה.

אט אט רטטיו, שלוחותיו העדינות מחלחלות, נוגעות, מסעירות- מרגיעות כשצריך.

יודע הוא לפלוש,  להיצמד, יודע הוא ליצור צל על אורה של נשמה, אפילו ברמת התאים העדינים ביותר.

יודע הוא גם לעורר תחושה של כאב, של ענווה אל מול סבלו של אחר. פתיינות שמעוררת את חמלת הלב: נכמר הלב ונפתח, או אז משתרש לו הצל והופך מלווה.

בסיפורים שלכם הוא הנחש, או הלילית, "יצר הרע" ואף "שד".

זהו האופל שאין לו משפט: אנרגיה שחורה זו אינה מוגדרת ע"י הבריאה כרוע.

מאחר שהצל אפוף בחסרונו של אור לא נותר לו אלא להיות קיים בזכות האור. ללא אור – אין צל.

בעולמכם גם ההפך הוא נכון, ולכן, בעוד שחלק עלולים לפחד ולהפסיק להאזין או לקרוא תקשור מסוג זה, נאמר אנו לכם, כי מטרת האפלה בתקופה זו היא להיות מוכלת. אל לכם לברוח מן המידע.

כאשר מרכיב האור מתחזק, מתפתחת הנשמה, אך האפלה תמיד תישאר שם. כשהיא זולגת לגמרי ונעלמת, והאור מקיף את הכל -מתפרק הגוף.

המוות הפיסי איננו האופל, ואיננו מלאך שבא לקחת את הנשמה הטהורה, או הלא טהורה, חזרה הביתה.  חשוב להבין כי חלק מהלגיטימציה לחיות ולהתפתח – הוא קיומו של הצל.

כוחה של אפלה פנימית

למה קוראים אפלה? לחלקיקי חומר זוהר, בעלי אלמנטים של אנרגיה אפלה וחומר שחור. נשמה שמסכימה להגיע לכאן מגיעה משולבת עם חלקיקים אלו, של החומר השחור/ האפל טרם בריאת האישיות והגוף. האפלה היא חלק מן היש. היא מושכת את האור לכיוונה כדי להטוות דרך, ל"גרות אותו", להראות לו כי טרם הגיע לייעד…וכי עליו להתרחב עוד. ללא האפלה היה שוקט האור על שמריו ומגיע למיצוי.

התודעה המוכרת לכם כנשמתית שזורה ברסיסי אנרגיה של חומר שחור/אפל, שרוצים לבדוק בכל פעם איך ההתנסות החדשה תכיל את הזיווג הזה. ניסוי וטעייה.

מרכיבי האפלה מצויים בכל היבט של חייכם כאן. חומר אפל/שחור זה: אתו אתם מושכים את טוואי האור, והוא זה שחיוני להתפתחותכם, כשם שאחראי לו האור. בעצם ניתן לומר שבפלנטה פיסית, בה דברים נחווים באופן חושי, בלי מרכיב האפלולי לא הייתם יכולים לצעוד משלב לשלב.

מדובר בהסכמה של כולכם להגיע רוויים בחלקיקים אלו ,כדי שניתן יהיה לנהל שיח ושיג בין הארה לאפלה. יש פעימות בהן חלקיקי האפלה פעילים יותר ומצליחים לרתום את האור למענם, ולעיתים ההיפך. מה שמתפרש פה אצלכם כתורות מוסר או כאתיקה, כאישיות "שלילית" או "חיובית",  כ"יצר רע" או "שטן" הם חלקיקי אור וחלקיקי אפלה שמנהלים שיח ושיח פיסיקאלי דינאמי ביקום, על השפעה הדדית, שמתבטאה ביצירת מצבי איזון, הרמוניה או כאוס.

מאחר שכל הרמוניה מקורה בדיס -הרמוניה, וכל כאוס יוביל בשלב כלשהו לסדר חדש, מאחר שסדרים אקראיים עדיין מופיעים פה כליניאריים, אין אפשרות לממש טרנספורמציה פה ללא ריקוד זה. האפלה מאפשרת את הכאוס ואת דיס ההרמוניה, שמגרים ומפתים את האור לייצב ולאזן את המציאות וחוזר חלילה.

האפלה מאתגרת את האור וההיפך. לא ניתן להבין חיים ומוות בעולמכם רק על סמך האור, המשנה צורתו בין הפיזי למטאפיזי. על מנת האור האלוהי, הנפרש דרך האנושי, ידע כי יש גבולות לתנועתו בעולם חושי זה, צריכה האפלה לשמש בתפקידיה.

לא רק זאת, אלא שאתם תגלו כי חומר שחור עושה את דרכו, במקומות בהם יש צורך להעלות או לשפר מודעות של ברואים, ישויות או כל חבילה אנרגטית ששייכת לתודעה האחת.

ברמה הפסיכולוגית האנושית ניתן לאמר כי גם העליצות, החיוניות ושמחת החיים המופגנת, גם המצבים הנפשיים העולזים והאופוריים, מתבטאים כמות שהם ל"אורם" של חלקיקי האפלה. לולא התמריץ האפלולי לא תהיה סיבה לאור להתגבר, להתחדש ולהתפרץ. האור יהיה סטטי.

לכל אישיות יש מבנה אנרגטי שונה, שמאופיין בדיאלוג ייחודי שבין חלקיקי האור לחלקיקי האפלה. ההסכמה הבסיסית נקבעת טרום הלידה והשאר מתפתח במהלך התנסויות החיים.

 כשאתם מצליחים לנווט בתוככם את הכוחות האפלים, כשאתם אלו שנוהגים בעגלת החיים שלכם ומתעקשים להיות העגלון גם כשהעגלה דוהרת, כשאתם מחפשים בתוככם את המינון הנכון של האנרגיה הזו, או אז אתם במודעות מתחדדת.

התפישה האנושית אומרת שאנשים שהם בעלי מודעות מתרחבת ומפותחת, הם אנשים שמצויים באור- וזה נכון. אנחנו אומרים לכם שאנשים שנפגשים עם האפלה בדרכם, עם החומר השחור, נפגשים עם הבחירה- אם להעצים מודעות, או לוותר עליה.

בתקופת סיכומים זו, כשיש להרבה מכם הזדמנות לסכם פעימות עבר, יש לנשמה אתגר לגייס אליה את האישיות ולפתור דילמות, פחדים וקונפליקטים עתיקים. פירוש הדבר שמרכיב הכלת האור מוכפל בתוככם ואף יותר. או אז בעיות נפתרות מאליהן. יש תחושה שדברים פשוט משתנים "לפתע פתאום". אתם קוראים לזה קסם. ברמה המטאפיסית מדובר בשינוי הסטטוס-קוו שבין חלקיקי אור וחלקיקי אפלה.

תקופת סיכומים זו היא גם התקופה שבה אתם מסכמים את הדיכוטומיה, את הפיצול והקיטוב שבין "טוב ורע" נשי וגברי נכון ולא נכון וכדומה. התנסויות מפוצלות לחלקיקים ולאלמנטים מובחנים מסתיימות לאט לאט כדי שתתקדמו להכלת הכל כ"אחד" שלם.

זוהי פאזה חדשה, של שוויון ערך ושל שיתוף ללא צורך בקוטביות. זוהי חוויה שמתאפשרת כשמרכיב הרוח מתעצם ומנהיג את החלקים הפיסיים".

Share
פורסם בקטגוריה העת החדשה, הפסיכולוגיה של הנשמה, כללי, מסע הנשמה, תקשורים, עם התגים , , , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

4 תגובות על סיפור על אור וחושך

 1. מאת שבי‏:

  וואהו ליאורה, תודה, זכור לי משהו דומה שקראתי בספרי סת, על מה שאנו יוצרים,וכיצד ניתן לשחרר תודה שוב

 2. מאת יאיר שרגאי‏:

  שלום ליאורה!
  כיוון שאנחנו "חברים" בפייסלה ובגין העובדה שאת נבדלת ממרבית "מקבלי ומוסרי הידע" האחרים באינטליגנציה וברמת ההתנסחות, אני מתיר לעצמי לכוון אותך ל-3 תיקונים מתבקשים אשר כנראה נשמטו מעינייך -
  1. …כדי להתוות דרך, ל"גרות אותו"… להתוות ב"ת" ולא ב"ט".
  2. …מושכים את תוואי האור… כדלעיל.
  3. ,,, …שיג ושיח פיסיקאלי…
  יש עוד, אבל אלו בולטים והידע המופלא הזה אינו יכול להתיר לעצמו דיסקרדיטציה.

  ובברכת הבורא ננוחם!!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>