2018 – ירושלים החדשה: של כסף ושל אור

שלום רב,

"שנת 2018 קוראת תיגר על הרבה עמדות ותפישות. גרעין התהפוכה משבש אורחות חיים ומטרתו להפוך את השנתיים הקרובות לבלתי נשכחות בעבור דרי תבל. מסורת תפישתית של עולם החומר עומדת לעבור קפיצה בשנתיים הקרובות כתשתית לתהליכים שלמים שכבר מצויים בעיבורם ויעלו שלב כפלטפורמה להמשך שלכם.

כל היבט של הרוח שהסכים להתממש ולהתבטא בפלנטת ארץ יעמוד למבחן. חלק מן המבחנים יצטרכו קודם לקרוס ודרך זאת להבחן ולהתארגן מחדש. היבטי חומר כמו כסף, ערכים מוניטריים של נדל"ן, מוצרים, חומרי גלם בעולם, מוסדות פיננסיים. אלו קודם יקרסו ואז יבחנו מחדש. גם איזורי מחיה גאוגרפים יהפכו אופיים ויאכלסו אוכלוסיות שונות מהרגיל.

זוהי גם תקופה של שנתיים מבריקות מבחינת משב הרוח: היכולת האינטואיטיבית התודעתית להיחשף לקריאת מציאות אחרת, וגם לחבור ולבטא את התודעה האחת פה, בחיים האנושיים. כל אלו תהליכים תומכים המבקשים מכם להפוך לאלוהים שאתם. לא תהיה דרך חזרה. מה שמתפרק מתפרק, מה שיעבור שלב ויתארגן אחרת- יבנה וימשיך בדרכו.

ערכים של הרוח יבחנו מחדש תוך כדי החוויה האנושית: השוויוניות, המעגליות, האחדותיות, הסינכרוניות והאינטואיציה. היא בדרכה להיות החוק החדש שעל פיו נתפשת, נקלטת ומבוארת המציאות. התודעה האינטואיטיבית אל מול התפישה והפלגנות השכלתנית יעמדו למבחן, כשהאנושי יעשה את דרכו דרך החוויה המתגבשת של פיתוח יכולות אינטואיטיביות והבנות מעמיקות לגבי המציאות שלא יעברו דרך ניתוח לוגי.  כל אחד יחווה ויבין זאת אחרת כי באינטואיציה כמו באינטואיציה- היא לא ניתנת לניבוי. לאנשים יהיו תובנות מעמיקות לגבי מקור הערכים הגבוהים שאותם בא האנושי לבטא.

מה אין עיניכם רואות? את האנרגיה הכסופה שנצמדת לדפנות התא, חוברת לאנרגית הזהב המאפיינת את העידן החדש וביחד נוצר ריקוד חדש.

הזהב הוא זהב המלכות, עליו נאבקים הנתינים אשר הופכים הפיכה ורבים על הכתר. העידן החדש אמנם מעביר אתכם מפרדיגמה אחת לאחרת באמצעות מהפכות, אולם ראו נא כיצד עידן חדש הזה מלא יצרים, מאבקים ותהפוכות הקשורות לאימה, כוח, הון -שלטון והחלטות המתקבלות מאחורי קלעים- אך מחייבות את ההמונים.

אנרגיית הכסף מבטאה את אצילות היכולת. מושך הכסף את הזהב כלפי מעלה, מאוורר אותו הופך אותו קליל יותר והרבה פחות נתון למאבקי כוח.

נצמדת האנרגיה הכסופה גם לצ'קרת לב הפועמת את קוד הנשמה. חלקיקי כסף מרימים הם את המסך. חלקיקים כסופים חושפים את המציאות האמיתית שמאחורי הקלעים והם מצויים בכם; מרווחים ומאפשרים לכם לעשות את אותו הדבר- להרים מסכים ולחשוף שחיתויות פנימיות שלכם. המהפכים והחדשנות התופשת את מקומם, מבקשים את האצילות שביכולת הנתינה, האהבה, הרצייה ושיתוף הפעולה. משאלו נכנסים לעולמכם, כל דילמה או קונפליקט כל פחד או נושא הופכים אציליים הרבה יותר.

המעבר לשנת 2018 אינו שגרתי ולא היה כמותו. את הזנבות של 2017 יש לקטום ולהותיר מאחור. כל מה שיקרה בשבוע הזה ועד ה1 בינואר מהווה את הפלטפורמה החדשה שלכם לשנתיים הקרובות.

מרגע הופעתם של חלקיקי אנרגיה כסופה בעולמכם והצטרפותם לאנרגיה המוזהבת התחיל תהליך של צורפות. דברים החלו להיות צרופים. נלקח הרעיון הגרעיני ביותר, הערך הסגולי של משהו שבו מקופלים הישגי הנשמה. האתגרים, הפחדים ואפילו היכולות והעוצמות: כל מה ששירת אתכם עד כה, הופך להיות צלול ומרוכז כמו בדולח כמו קריסטל. את הקריסטלים האלה אתם לוקחים. לא בצורתם הקודמת הרחבה המעורבת לא בצורת התנועה לה הורגלתם.

נשמות ,בשבוע הזה, במסגרת הצורפות הפנימית, מזככות את אצילות היכולת, את הפוטנציאל והערכים הגבוהים ביותר שאפשר לחבור אליהם, ומתיקות זאת לגרעין הנשמה.

לכן יש בשבוע הזה הזדמנות "להצמיד כנפיים" לכל אתגר, לכל יכולת, לכל משאב וכיוון, מאלו שמהותיים לנשמה. מהות צרופה פירושה ערך גבוה ולא התרגום הפרקטי שלו.

מעולם לא דיברנו אתכם על צורפות כזו מפני שטרם היתה שנה שכזו בפתח, שמאפשרת קפיצה כה גבוהה בהתנהלות הפרדיגמה החדשה.

מה פרוש לקטום את הקצוות?  חישבו על החללית המשוגרת אל החלל כשהיא רכובה על התושבת שנושאת אותה. חלקים נשאיים אלו נבנו במיוחד כדי להטיס אותה אל מחוץ לאטמוספרה, ובלעדיהם לא תוכל לטוס – ובכך חשיבותם. עם זאת, התכונה החשובה באמת של חלק זה היא ביכולתו להיפרד מן החללית עצמה ולנשור, כך שהחללית עצמה יכולה להתמקד במטרתה, להגיע ליעדה ולממש את שליחותה.

הטוב ביותר שנוכל לעשות כעת הוא לספר לכם על כך, מפני שבעקבות מה שיקרה בתוככם במהלך שבוע זה, יגובשו התסריטים הגבוהים החדישים שלכם. אין אתם פאסיביים במהלך זה! אנו מוסרים לכם זאת על מנת תשתפו בתהליך. לא באמצעות שכלכם בלבד ואף לא באמצעות הניתוח הרגשי. עליכם לפנות מרחב לעצמי המתהווה. עליכם לפנות זמן שהייה שקטה, במדיטציה חסרת מטרה. כאילו אתם יוצאים מגדרכם, מעצמכם הפיסי ומאפשרים לאנרגיית הכסף לעשות את עבודתה.

 מהו הקריסטל התהווה בכם? מה אתם מזככים, צורפים בעצמכם? מהי אצילות היכולת המבקשת לקחת את יכולותיכם ולהצמיד להן כנפיים? ובמקביל הופכת אותה אצילות את הקשיים, הפחדים וההגנות שלכם לתנועות קלילות יותר, הרבה פחות הרות גורל.

החיים משתנים.

 לגבי מדינתכם: מגיע עוד מעט הזמן, שבו תתפוס מדינתכם מקום חדש, שטרם היה כמותו ואתם לא מכירים כמוהו. אתם מכירים את ישראל כמדינת היהודים ונשענים בעיקר על "ציון", "ירושלים", "בחירת האל"; נשענים על רשומות תנ"כיות, בעוד מה שמגיע החל משנת 2020 והלאה הוא, שאתם תצטרפו ותתקרבו לייעוד החדש שלכם שנשען על הרשומות האקשיות ותהיו מאור ומקור לתודעה חדשה, אך לא על סמך "הר הבית", במובן המסורתי.

זה הולך להתהפך ולהשתנות ולכן אתם זקוקים להפיכה הפנימית שלכם, הפיכה שהיא מדינית-פוליטית וחברתית ובעיקר תודעתית, כדי ליצור את "ירושלים של זהב, של כסף ושל אור".

גם כעם  אתם עוברים דרך הצורפות הזו. עליכם להתגבש, ולהיות קומץ של דבר אחד, חלקיק אחד בעל גוונים רבים, ללא הפלגנות המאפיינת אתכם עכשיו, וכשזה יקרה תוכלו לצעוד קדימה עם ה"אני מאמין" החדש שלכם, שיקום מתוך החברה, מהעם, מהרחובות ומן הלבבות, וזו תהיה ירושלים החדשה.

אמצו לכם את צבע הכסף בלבוש, בכסות או בעדיים האהובים עליכם.

אם אתם קוראים באתרי, ומוצאים את התכנים שלי מעניינים, אני מזמינה אתכם להצטרף לקהילה/קבוצה החדשה של "הפסיכולוגיה של הנשמה", דרך הפייסבוק. תמצאו שם אותי, לעיתים הרבה יותר תכופות, עם תקשורים, תרגולים ושיח קבוצתי. תוכלו לשתף ולשוחח או רק לקרוא ולהתרשם.

Share
פורסם בקטגוריה העת החדשה, תקשורים, עם התגים , , , , , , , , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

2 תגובות על 2018 – ירושלים החדשה: של כסף ושל אור

 1. מאת שרון‏:

  היי ליאורה,
  מה כוונתך במשפט "גם איזורי מחיה גאוגרפים יהפכו אופיים ויאכלסו אוכלוסיות שונות מהרגיל." ?
  איך זה למשל יכול לבוא לידי ביטוי בארץ? ביבשות/מדינות אחרות?
  תודה,
  שרון

  • מאת ד"ר ליאורה בירנבאום‏:

   הכוונה היא שיתכנו שינויים דמוגרפיים בעולם, תהליך שכבר מתרחש דרך הגירת קבוצות ממקום למקום.
   איך הדבר יתבטא בארצינו נצטרך כולנו להמתין ולראות…

   ליאורה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>