רסיסי נשמה- ריפוי במרחבי הזמן

שלום רב

"לעיתים רסיסי המחשבות מכים בדפנות המוח ויוצרים מודעות מאוד מסוימת: רק למה שניתן להיות מודע לו. אלו רסיסי מחשבה שהם בבחינת תנועת הדף. אלו מחשבות שחוזרות על עצמן כרטטים מהדהדים, והן עוברות מפעימה לפעימה כמו אזיקים ושלשלאות על רגליו של אסיר עולם.

חלק מהמחשבות הללו בא כדי להישאר. ממרחב למרחב ומפעימה לפעימה גוררת הנשמה את אזיקיה, על מנת שיקרמו עור וגידים דרך ההיאחזות באנושי, אז תוכל היא להסתגל למציאות שנוצרת. כך היה פעמים רבות.
אבל ישנה גם מחשבה אחרת, שמצויה כרטט בתודעה התאית, שמהדהדת בדפנות התא. דפוסי רטט אלו יעילים במובן שהם פורצי דרך, ומפתחים את האדם בכיוונים רצויים על פי תכנית נשמה. לכן רסיסי מחשבות אלו, יש להיטיב עימם, לטפח, לאהוב אותם, ולראות איך הם סוללים דרכים חדשות.

רסיסי מחשבות אלו מהדהדים בדפנות התא באופן דואלי: צד אחד אומר שהן פה כדי להישאר ולייצב את המציאות כתעתיק נוסף , וההיבט השני אומר: "זה ניתן לפירוק".
לא כל מחשבה היסטורית כזו ניתנת לפירוק: הדבר תלוי בתכנית הנשמה ובהסכמותיה, ובדרך שהיא ושאר שותפיה למציאות זו שותפים להסכמה שיש אפשרות לפרוק התבנית.
ההזדמנות לפוגג את המחשבה / האמונה הלא מודעת קשורה לשלושה מרכיבים, שנכונים לכל אחד אך ביטויים משתנה מאדם לאדם.

שלושת המרכיבים לפירוק האמונות התאיות הם:
1 הנשמה רוותה והשיגה את מלא התועלת האפשרית, ולכן אין צורך יותר שהרגשות /הדפוסים המסוימים הללו יופיעו שוב. גם האישיות, שמבטאה היבטי נשמה, מגיעה למסקנה כי מכאן והלאה מדובר בסבל שאין רווח בצדו. הרבה מכם תוהים עדיין לגבי משמעותו של סבל בעולם ואיך מרשה האל כי תסבלו. זהו המצב בו אתם מפיקים תועלת מרגשות קשים, כי יש להם משמעות התפתחותית.

2 אמונה פנימית שמתהפכת במודעות האנושית ואומרת: "אני חזק יותר מההדהוד הזה". זה חדש מפני שבכל ההתנסויות הקודמות הדפוס היה יותר חזק מהיכולת האנושית. אדם יכול היה לאמר לעצמו "אני רוצה ואני אשתדל" ולא נסתייע.
האמונה הפנימית, שאינה שייכת לספקטרום האנושי, זו ידיעה שקשורה בסוג החיבור לאלוהי הפעם. ידיעת התפקיד הנשמתי, שמבטא את ההצטרפות לשלם באותה פעימה, והפעם אומרת: "הרטט הזה, אני הבאתי אותו, יצרתי אותו, אני אשנה אותו".
הדבר לא בא מהמקום האישיותי – אלא רק מהרובד הנשמתי. זו ידיעת החיבור המחודש למציאות המטאפיסית, שמשקיפה על הדפוס שגורם סבל (רגשי או פיסי) ואומר: "בטח! אני חיברתי את זה! אספתי את זה והסכמתי לזה, והסתובבתי עיוור אלפי פעמים פה כשאני גורר אחרי את הדפוס הזה, תוך שכנוע שהוא חזק ממני".

לפתע נוצר מרחק, בין המתבונן לבין הדפוס והמתבונן אומר: לקחתי? ואני מחזיר!
3 לצאת למסע של ריפוי תודעתי –מנטלי, שלא מוכר לרפואה או לפסיכולוגיה המוכרת. ריפוי רסיסי נשמה, שנותרו במרחבי זמן וקוראים בכל פעם מחדש, מזמינים את הנשמה כשהיא נכנסת לגוף לחזור ולחבור אליהם באמצעות הזיכרון התאי הזה.
בכל פעם שהנשמה עברה משבר קשה, חוויה לא פשוטה והותירה רסיס פועם פה ושם, הרסיסים ממשיכים להדהד במרחבי הזמן, ובפעם הבאה כשהיא פועמת במציאות פיסית חדשה, הרסיסים הללו "מפתים אותה" להתחבר, להצטרף…להיות שוב אחד איתם.
כדי להתגבר על אותו הדהוד תאי שמתואר פה יש צורך לעשות מהלך טיפולי שאינו פסיכולוגי ארצי מוכר. יש צורך לצאת לדרך אחרת: נדרשת הסכמת הנשמה, כחלק מתהליך איסוף רסיסיה, כי היא יכולה לחבור ל"שלם" ל"אחד" כשהיא מכילה את כל הדהודיה הקודמים, מקבלת אותם כשווי ערך (לא על פי שיפוט אנושי של חיובי ושלילי), מודה על מה שהתאפשר לה לחוות וללמוד בזכותם, ויוצרת פאזל חדש, כשאותה מחשבה מחוללת כאב או חולי, כבר לא רוטטת באותו האופן.

ריפוי תודעתי זה אמור לשנות את האופן בו הדפוס מהדהד כחלק מהתודעה התאית, ומתוך כך המציאות מתנהגת אחרת. הדבר אינו דורש שוב לשבת ולשוחח על הדברים. הטיפול המוכר לכם מגיע לעיתים לתקרת יכולת השינוי, ומתקרה זו והלאה יש צורך לפנות לרובד מודעות אחר ובאופן אחר.

איך ליצור הצטרפות תאית ולנווט מחדש תודעה תאית ליצור שינויים שיתמכו בתהליכים נוכחיים:
1 במשך חודש ימים מוצאים אתם רבע שעה למדיטציה שקטה ומקפידים שמול עיניים ישנה להבת נר. יש להתבונן בה, ולמדוט.
ובתוכה פותחים בתפילה שנאמרת בקול רם: "אל שבשמיים, ריבון כל העולמות בורא כל היקומים. חלקיק תודעה קטן שנצרף, מדבר אליך ומבקש להפוך תהליכים. חלקיק תודעה של (קראו בשמכם הפרטי) מבקש להפוך יוצרות, גרגר לשלם, חלקיק ליקום".
"חלקיק תודעה מבקש בזו הפעם לסכם- לסכם -לסכם דפוס התהוות, שנוצר ברגע של פריצת עולמות ברגע של יקיצה, ברגע של הסכמה לפרוץ דרך ולהראות מראה מסויימת".
"חלקיק תודעה שמתרחב לכלל אוקיינוס שלם, מבקש להכיל בתוכו את שלל האפשרויות, את כל היכולות, ואוסף אליו באהבה וברחמים את שלל ההתנסויות הארציות".

נדרשת לכם אמונה שמעבר להבנת השכל. ידיעה עזה שאומרת שאתם היוצרים את התודעה התאית שלכם ולכן אתם גם אלו שיכולים לשנותה. ההתהפכות היא באמונה. זהו העוגן המשמעותי הפנימי שאתם זקוקים לו, וכשהוא קיים פוחת הצורך בעוגנים חיצוניים.
כדי לעשות מהפך מסוג זה, יש צורך בחירות פנימית אמיתית. אף זיכרון לא יכול לעזור לכם פה מעבר לזיכרון הנשמתי שמתייצב ואומר לכם: "אני מורכב מכל החלקים הללו שאספתם מהספרייה הקוסמית: תחזירו אותם!

בתהליכים החדשים, של הפסיכולוגיה החדשה, צריך לקחת בחשבון את מה שיודעת הנשמה. לא מספיק לדעת מה יודעת האישיות. מובן לכם כעת שכרוח אתם אינכם אזוקים באזיקים כאלו או אחרים. לפרוץ את גבולות ההכרה המודעת דרך המדיטציה, מאפשר לכם להכיר את מה שיודעת הרוח.
מהפכים נעשים דרך תודעה אחרת, זו שלא יצרה את העכבות. מדובר ביכולת לחוות חירות אמיתית מחוץ לפרמטרים של ההכרה האנושית".

על מנת להפיק תועלת רבה יותר מהמידע שהאתר מספק- חפשו בפייסבוק את קבוצת "הפסיכולוגיה של הנשמה" והצטרפו אלינו. אני זמינה שם יותר עם תרגולים, הבהרות ותקשורים חיים.

Share
פורסם בקטגוריה העת החדשה, הפסיכולוגיה של הנשמה, מסע הנשמה, תקשורים. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

2 תגובות על רסיסי נשמה- ריפוי במרחבי הזמן

  1. מאת שולה גולדמן‏:

    נשמע מעניין ומרתק אנסה בתקווה לתוצאות מפתיעות תודה רבה לך ליאורה והרבה אהבה

  2. מאת רוני‏:

    תודה רבה ,רבה .

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>