קייץ 2018

שלום רב,

"לפניכם מעבר קרדינאלי של קיץ 2018 לקראת שנת 2019. ברצוננו לחדד כמה רעיונות וליצור מצע נפשי שיעזור לרפד את חדשי יולי אוגוסט ומחצית ספטמבר הקרובים.

בחדשים אלו ייפול דבר: ישנם עניינים פנימיים בתוכה של נשמה שיהפכו ללא אפשריים יותר. הדבר כבר אינו בידכם. אם אתם לא סוגרים דלתות בטרם פותחים אתם חדשות האוויר עלול "לברוח" קדימה ואחורה.

כדי ליצור תנופה, שרותמת את מלא האנרגיה היקומית לטובתכם, צריך לאטום את הדרך מאחור: אין ברירה לסוסים הם יכולים לדהור רק קדימה. זהו שלב קרדינלי בתוכנה החדשה.

נושאים מסוימים נאטמים ואנרגיית הנשמה לא תזין אותם יותר, כלומר לא תשתף פעולה עם יצירת מציאות ביחס אליהם. עבר זמנם בטל קורבנם. ההסתגלות שלכם תלויה בהתיחסות הרגשית שלכם – ואתם קיבלתם מאיתנו הכנה מקדימה ומפורטת.

 זהו קיץ של- "גרנד פינאלה", שירת הברבור ביחס לנושאים מסוימים. לכן מקדו את תשומת ליבכם באפשרויות החדשות ולכו עם מה שמביאה המציאות החדשה.  מי שיתעקש על הסדרים המוכרים יגלה כי לא תתאפשר התפתחות אלא התחפרות.

אם לא תפרע המציאות פרע בסדריה שלה – איך תוכל היא לבדוק אם סדר אקראי- אלוהי- קוסמי יכול לתפוס את מקומם של הסדרים המוכרים?

קוד הנשמה שלכם, מעוגן בתבנית אנושית. נוצר הכרח, כורח, האומר כי המעטפת לא תסבול פריצות שאין היא יכולה לתקן מיד. כמו מערכת החיסון המבקשת לשלוח לאלתר את צבא כדוריות הדם הלבנות כשהיא מזהה פולש: אי אפשר לפלוש. פולשנות שכזו פרשה מחלה- יש להשיב את הסדר על כנו.

 המציאות מבקשת להשתנות אצל הלומדים את מאורעותיה של האקראיות, והמבינים כי היא עומדת בקרוב לתפוס את מקומה של הלינאריות. צעד צעד אך בביטחון, אין יכולה, האקראיות, להנחית את עצמה בבת אחת כי אתם לא תשרדו אותה. הסדרים החיצוניים והפנימיים שלכם יתהפכו וייפרעו עד כדי אובדן מסויים של תחושת השייכות הפנימית.

אל תיבהלו- המיטביות וההתפתחות אינן מצויות יותר בכנפיה של הלינאריות המוכרת, אלא ב"פרעות" שמסמנות תחילתה של דרך חדשה לא צפויה.

כל מה שניתן היה להחיל עליו חוקים של סיבה ותוצאה: מאורעות, אנשים, פחדים או רצונות, החוויה העצמית שלכם ביחס למציאות – כל אלו עשויים להשתנות ולהפתיע- להפתיע מאוד. מה שהפחיד עד כה עשוי כעת להיראות סתמי ולא מטריד.

לעומת זאת מה שהיה ברור מאליו – עלול להיות ארעי ונתון בסימני שאלה, ותצטרכו זמן הסתגלות כדי להבין מה נוצר במציאות שלכם.

האטימה הזו של הנושאים האנושיים הללו תדרוש מכולכם שלושה מרכיבים בהם תשתמשו ברגעים קשים:

הראשון: החזיקו את אמונתכם בסדרים האקראיים שנגלים לכם גבוה וחזק, כסדרים החדשים שמחליפים את הצפי ,הניבוי והרצון לעקביות על פי החיים הליניאריים.  הניחו לחיפוש אחר סיבה ותוצאה ואחר ההיגיון שהנחו אתכם עד פה. מצאו את הדרך להאמין כי אקראיות אלוהית היא שם המשחק כעת.

אם דברינו אלה אינם מדברים אליכם- הניחו להם והמשיכו בדרככם, אך אל תישארו במצב של היסוס, התחבטות או קונפליקט פנימי. מצאו לכם תיזה אחרת מתאימה יותר והאמינו בה, מפני שמרכיב האמונה חשוב מאין כמוהו כעת.

המרכיב השני הוא היכולת לעשות התאמות, הסתגלויות ושינויים, במקומות ובנושאים לא מוכרים בעליל. דברים שעליהם אמרתם: מה פתאום! אני לא מסוגל! אין לי הכלים, חסרה לי הדרך, זה לא בשבילי…גדול עלי!

משהו, שיצוץ ויופיע כאפשרות או כפוטנציאל, ואתם אינסטינקטיבית תגיבו כך. זה לא בשבילי! זה לא אני. ובכל זאת, אם הדבר נכנס לחייכם ולבכם מתלהב ורוצה…עזבו את השיקולים השיכליים ותהיו שם. האמינו כי אתם יכולים לייצר מציאות חיים טובה ונכונה ב"לא אפשרי".

בין אם מדובר במקום מגורים, סביבת מחייה ועבודה, קשר/מערכת יחסים, שינוי דפוסי רגש. נסתרות הדרכים…כל נשמה ובחירותיה. ואל נא תטעו: לא יהיו אלו דברים מינוריים שבעבורם תצטרכו להתאמץ מעט. יהיו אלו דברים שתביטו עליהם במין שילוב של התלהבות מצד אחד ו"שכנוע" מצד שני ש"זה לא בשבילכם".

שימו לב שאינכם מבלבלים בין פנטזיה – לאמונה ב"בלתי אפשרי".

והעניין השלישי והחשוב מכל, עליו עבדנו אתכם שנים בכל דרך אפשרית, הוא המרכיב עליו מושתת הכל ואין בלתו: עליכם להביא חופש וחירות פנימית כדי לייצב את המערך הזה ולהפיק ממנו תועלת. מה טעם בהבנה האינטלקטואלית, בכל הידע הקשור בסגירת עידן קרמתי, בשינויי הפרדיגמה, ובכל מה שאתם קוראים ושומעים לגביו בעניין התהפוכה הגלובלית? אם הוא אינו עושה את דרכו אל המהות הפנימית שלכם, הוא אינו משרת אתכם.

חירות פנימית אומרת כי אתם מסוגלים להיות האלוהים- בכבודכם ובעצמכם. פשוט כך. התרחקו מכל מי שיביט עליכם בעיניים מזלזלות או "מרחמות". התרחקו ממי שאינו דובר את השפה הזו ומנסה לשכנע אתכם שאתם חיים הזייה בהיותכם ה -אלוהים.

כבדו אותו , הנידו בראשכם לשלום, זוזו הלאה וחפשו לכם את קבוצת האנשים שדוברת את שפתכם ואל תישארו לבד עם האתגרים שלכם.

החירות הפנימית היא זו שמניעה את שני הנושאים הקודמים ובלעדיה לא יוכלו הם לנוע. על איזה מסלול ינועו הם? מסלול של הזכרות בדברי ימי עבר? או שמא מסלול של צפי לעתיד? אלו הם מסלולים מגבילים שאינם מאפשרים את החירות. העבר צורב את הצפי לעתיד וכך עולמכם נותר על כנו.

אפילו אם אתם רועדים מפחד מאותם נושאים שיכנסו כאתגרים בחייכם: גייסו את האמונה בסדרים אקראיים אלוהיים, את יכולת ההסתגלות שלכם ואת החירות הפנימית.

חדשיים וחצי אלו יכולים להקפיץ אתכם אל עבר שנה חדשה שיש בה הרבה הפתעות. אתם אמורים להיות מסוגלים לקום בכל בוקר סקרנים משתאים ושואלים: איך יראה הדבר במציאות חיי היום?

 2019 אינה שנת רגיעה- היא שנה שבה הדברים החדשים מתחילים להתמצק ולהתקרקע. מבחינה עולמית זו שנה שבה מנהיגי עולם פורשים. תהיה פרישה של מנהיגות עולמית שתפנה את מקומה. כל אלו ברחבי העולם העורכים את ההתאמות הללו בתוכם כפי שמוסרים אנו לכם- לא יוכלו עוד להמשיך ולהסתדר עם סוג ההנהגה הנוכחית.

זוהי ההפיכה האנרגטית התודעתית, והדברים יהיו מפתיעים ולא צפויים".

Share
פורסם בקטגוריה העת החדשה, תקשורים. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

4 תגובות על קייץ 2018

 1. מאת שושי גור‏:

  היי ליאורה, נשמע מאתגר ומלהיב. אני מוצאת בדבריך חיזוק שגורם לי לשמוח ולהתלהב, תודה.

 2. מאת Iris‏:

  תודה על התקשור, שבהחלט מתחבר לכאוס הזה שאנו רואים סביבנו. אכן קשה לראות מנהיג עולמי היום שמקומו בטוח. הדבר ניכר באירופה עם מרקל ומאי למשל, שתי מנהיגות שממש בימים אלו נלחמות על מקומן. באיראן הפגנות שמתרחבות, וכן בירדן. גם פה – ראש הרשות הפלסטינית מבוגר מאוד וכנראה גם חולה, וראש הממשלה שלנו יסגור עשור ב-2019. אתמול הודיע קיסר יפן (!) שהוא פורש – אירוע שקורה אחת ל-200 שנים. אכן זמנים לא צפויים לפנינו.

 3. מאת יאן לובין‏:

  תודה :)

 4. מאת מרים‏:

  זה מאשר לי דברים ידועים בתוכי, הדרך עדיין לא מובנת אבל ידועה, תודה לך, ממתינה בקור רוח לנגלה המתחדש

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>