האם תפקוד אותנו רעידת אדמה?

מתוך מפגש קבוצתי – הוד השרון- 27 מרץ 2011

ערב טוב ערב מבורך!

אני יהווה.

רבות השמועות ורב המידע, ואף הפחד מקנן בליבות האנשים, ככל שאתם מסכימים לדעת כי אתם שותפים לתהליך שלם ומעגלי. כך אתם מבינים כי אין אתם קורבן של כוחות על, אלא חלקים משתתפים ומגיבים בכל אשר מתרחש בעולמכם.

אני יכול להעביר כל מידע שעולה על רוחי: בחלק מן הפעמים אני רומז רמזים, בחלק מן הפעמים דברי ברורים הרבה יותר, ואולם ברוב המקרים אני מבקש לרפא. לו הייתם קורבנות של מציאות עגומה הייתי מבקש מן המתקשרים להתריע כדי שתתכוננו.

אולם אתם אינכם ניצודים ואינכם קורבנות של איש. אתם חיים את חייכם מתוך בחירה חופשית על כל המשמעויות שלה בעידן הנוכחי.

אתם מבקשים ממני לנבא ניבויים, אתם מבקשים שאני אומר האם תרעד האדמה או שמא יאונה רע כלשהו לתושבי האיזור שבו אתם חיים.

יקרים אתם לי ואני אומר רק את אשר יעזור לכם להתעורר ולפתוח עיניים גדולות ומבינות אל עבר המציאות שבה אתם חיים היום, מתוך הסכמה ומתוך בחירה, שנעשתה בעיניים פתוחות ופעורות. אין אחד מכם, שלא הסכים להיות פה היום- או כשתרעד האדמה. אף אחד מכם- לא נכפה עליו לחיות בחבל ארץ זה בתקופה זו, בעידן הזה עם החששות המתקיימים בליבכם. עם התשוקות והרצונות של כל אחד מכם בעבור עצמו ובעבור משפחתו.

האם תרעד האדמה? אומר לכם: האזור כולו ירעד, ולא מכיוון שהעולם יהפוך עצמו עליכם אלא מכיוון שהתהליך טרם הסתיים, התהליך טרם השלים מהלכיו. חלקכם מפרשים פרשנויות שונות לגבי אירועים שפוקדים את העולם- ואילו אני אומר לכם הרעד ימשך- לטובתכם.

גם שבר אם ישבר- יעשה זאת לטובתכם. כל פרץ שיפרץ- יהיה הוא בעבורכם, וכל מה שישתנה ויעלם או יוותר, ישאר או יתחלף, יהיה הוא בשיתוף פעולה עימכם. כי זו הדרך וזהו המעבר- אלו הם צירי הלידה המפלסים דרך לישות חדשה, לעולם חדש ולתקופה חדשה.

מה ירעד באזורכם? אתם עוד תבחרו לכם כיצד לבטא את השבר.

ובעבור הריפוי: כל תודעה ותודעה מוזמנת להתכנס החל מיום חמישי הקרוב (סוף חודש מרץ) והלאה במקצבים של 2-3ימים, (על מנת שלא להלאות אתכם), למשך חודש אפריל ומחצית חודש מאי, כאשר אתם עוצמים את עינכם ויוצרים קשר בליבכם עימי ועם היקום וקוראים את אלו המשפטים, המרכיבים משמעויות של ישותי לטובת ה"עצמי" ולטובת העולם כולו, וזאת כדי שתבינו שהעצמי הפרטי שלכם שייך, מקושר ותלוי בעצמי העולמי והיקומי והאלוהי. 3 פעמים תקראו את מילותיי ובשבת תנוחו.

י ה ו וה

י איר המאור הגדול על כולנו

ה וויה שהיא נצחית ובעלת קונצנזוס עם כל תודעה ותודעה

ו הייתם יחד עימי שוב ושוב במקום הזה

ו נראה יחד שחר של יום חדש

ה גיה נכונה של השם המפורש.

אני יהווה.

Share
פורסם בקטגוריה תקשורים. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

3 תגובות על האם תפקוד אותנו רעידת אדמה?

 1. מאת חגית פפרו‏:

  שלום ליהוה.אתה אומר שהעולם ירעד,ובכן הוא רועד כבר.אתה אומר שזה לטובתנו,ובכן,אנו מאמינים בכך.אתה מציע ריפוי,ובכן אנו מקבלים זאת.שום דבר אינו חדש במידע שלך,יחסית לתקשורים אחרים. ובכן , האם בכל זאת,היותך אל בורא,יוכל להביא מידע ,או דרכי פעולה שעדיין לא נשמעו או הועברו?
  האם בעתות אלה,אחרי שכבר הסכמנו לעבור את התקופה הקשה,לא ניתן לקצר את התהליך?
  בברכה.

  • מאת liora‏:

   חגית היקרה,

   למשמע מילותייך אני חש את אהבתי הרבה אלייך. על עוז רוחך ועל כך שאת כה מוכנה לצעוד קדימה "לקצר תהליכים" ולרפא…אני אל בורא ו- שותף אך איני יכול לקדם תהליכים מעבר להיותם…אני חוזר שוב ושוב על חלק מהדברים מפני שתהליכי הריפוי מעוגנים בהבנה שלמה ועמוקה של הבחירה- בנוכחות, ביצירה וגם בשבר.. ובריפוי. על המהלכים להשלים את עצמם… ועם זאת אפשר לפעול לטובת ריפוי…כקולקטיב. ראי את מילותי ביחס להתכנסות שאתם מוזמנים לערוך החל מסוף חודש מרץ…הקוראים בין השורות יגלו בהם את החדש.

   אני יהווה

   הי חגית,

   מה שלומך? יהוה חוזר במכוון על חלק מהמסרים לא רק כדי לעגן רעיונות אלא גם מפני שבכל פעם הוא מופיע בפני קהל שטרם שמע אותו ושואל שאלות. את בודאי לא היחידה שמעונינת ל"קצר תהליכים".. אולם זה לא אפשרי …יש תנועה גם במצב הנוכחי שטרם השלימה מהלכים ועצם הידיעה השכלית על המתרחש, לא היא שמקדמת את המהלכים או את הריפוי…

   כל טוב
   ליאורה

   • מאת חגית פפרו‏:

    תודה יהוה על תשובתך ותודה ליאורה.
    אני מבינה מדבריכם ש"יש זמן" לריפוי ולתהליכים שונים.כמו השלמת מעגלים קרמתיים ואחרים, הן ברמת הפרט והן ברמת הכלל.
    למשל,בסנטולוגיה, בה הייתי 5 שנים, קיימים תהליכים אישיים שונים(אודיטינג לדוגמה),אשר מסוגלים להביא את האדם למצב של היות צלול (קליר). לפעמים זה קורה ממש מהר. וזוהי דוגמה לכך,שכאשר נעשים תהליכים "חזקים ועוצמתיים" ניתן להגיע להשגי ולריפוי מוחלט.ואז כל "היש זמן" בעצם נעלם. היו במשך ההסטוריה ,דוגמאות של נסים,אשר התרחשו כהרף עין.
    אני מאמינה באין זמן,וזה גם מה שנאמר לנו בתקשורים שונים,על הזמן המעגלי,שהוא הוא בעצם היעדר זמן, בניגוד לתפיסה הליניארית של הזמן.יהוה למשל, הוא באל זמן הלא כן? אז איך נכנס לכאן שוב הזמן הליניארי, המוכר ,זה שעובר עלינו בחיינו?

    תודה לך ליאורה יקרה ואמיצה מאד, ותודה ליהוה ,אשר יש לי אתו חילוקי דעות אקדמיים לחלוטין.בורא בורא אך הולך בתלם של זמן ומקום. להתראות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>