טיפול וייעוץ

באמתחתי כשלושים שנות טיפול הוראה והדרכה, ושנים רבות של חקירה והוראה אקדמית. את הללו אני רותמת לטובת ההתפתחות שלכם.

טיפול/ייעוץ בשיטת בירנבאום מכוון, בין השאר, אל היכרות עם חלקים נוספים וגבוהים של ה"עצמי" על מנת ליצור קשר רציף בין חלקיו השונים, את חלקם אין אנו זוכרים… כתוצאה מכך מתרחבת ומשתנה תפישת האדם את עצמו (מי אני?) ובהמשך משתנה גם יכולתו ליצור לו את מציאות חייו בהתאם. ההתפתחות הרגשית של הנשמה -הוא תחום החקירה העיקרי שלי ומשתלב עם נסיוני העשיר בפסיכולוגיה האנושית.

גישת העבודה,אותה פיתחתי, משלבת בין עולם הרגש האנושי –אישיותי המוכר, לבין עולם הרגש הנשמתי הרחב ביותר. הקשר שלי עם הישויות המסייעות בידי מאפשר לי ראייה ממוקדת מחד ורחבה מאידך של אופיה ותולדותיה של הנשמה, ופיתחתי שיטת התבוננות וטיפול שמקשרת בין שלושה רבדים של ה"עצמי" : העצמי האלוהי, העצמי הנשמתי והעצמי האישיותי.  המידע שנמסר ב"מפת דרכים " זו הוא בהיר, ממוקד ומדויק.

 פגישת הערכה ראשונה: אפשרות לקבל מענה לשאלות או סוגיות עכשוויות. מעבר לכך מוסרים הקוסמיים מידע נוסף על פי ראייתם. מידע זה לא ניתן לנבא אותו והוא מבטא את מה שחשוב ונכון לאדם להיחשף אליו ברגע נתון. המידע מחבר בין נשמה ואישיות ובין תהליכי התפתחות של הפרט לבין תהליכים קולקטיביים של הפלנטה ובכלל. 

לקרוא עוד על עבודתי

מפגשי טיפול בהמשך, על פי צורך, הם בני שעה אחת.

"לפני שנה וחצי בעקבות לחץ מנטלי ורגשי בלתי נסבל ממש על גבול איבוד שפיות הגעתי לליאורה : בעבודה אינטנסיבית של שנה וחצי, שבהם התוודעתי לפחד הנשמה ולהשפעות שיש לה על כל תחומי החיים החל ביחסים חברתיים , מערכות יחסים ועד פרנסה הבנתי שאין לי ברירה אלא להתמודד עם זה או לחדול .

ניתן לתאר את זה כקפיצה מצוק בחושך כשאתה צריך למצוא בעצמך את האמונה שלמטה מישהו יתפוס אותך ולא ייתן לך להתרסק והמישהו הזה בצורה פרדוקסלית הוא – אתה . זה תמצית התיקון כמובן שאי אפשר לעשות את זה לבד . העבודה הפרטנית במידה ואנחנו פתוחים ומוכנים לקחת אחריות ובמיוחד לא לשפוט את עצמנו עם ליאורה היא יחידה במינה כי השילוב של כלים פסיכולוגיים שעובדים ברמת האישיות ותקשורים שבעצם המסירה שלהם והשמיעה שלהם משפיעים ישירות על ניצוץ הנשמה, מעוררים אותה מתרדמת ארוכה אל הדרך או החוזה שהיא חתמה עליו כדי לתקן קארמה ולפתוח דף חלק .

השילוב הזה הוא לא יסולא בפז ויש לנו מזל גדול לפגוש מורה דרך כמוה שמאפשר את זה . כמו שאני רואה את זה הנשמה של ליאורה ושל כולנו עברו אינספור גלגולים ובחירות שהביאו אותם לנקודה הזאת שהיא חד פעמית . זה לא יחזור על עצמו .לפחות לא ככה . לכן מי שמרגיש שדוחף אותו איזשהוא כוח, רצון בלתי נשלט לשינוי שהרבה פעמים מתחפש כדיכאון כי זו דרכה של הנשמה לצעוק לנו באוזן יש לו פה ממש כרטיס חיש גד עם זכייה בטוחה .

צריך רק לא לפחד לגרד ולגלות מה כתוב שם . ומה שכתוב שם זה תמיד לטובתנו בסופו של יום . היום אחרי שנה וחצי של עבודה אינטנסיבית שעדיין נמשכת חיי החברה שלי השתפרו פלאים , אני מנהל זוגיות מעצימה, היצירתיות שלי פורחת והיחסים עם הבן שלי הולכים ומשתפרים . נכון , עדיין יש קשיים , מהמורות בדרך ותמיד יהיו . אבל הפחד להתמודד איתם נעלם כי אני יודע שלא משנה מה יקרה היקום תמיד שולח לנו עזרה . צריך רק לבקש . זה פשוט עד כדי כך . אמר פעם מישהו חכם : " אלוהים שם את הדברים הכי טובים בצד השני של הפחד" . אז תלכו עם הדחף לצד השני , לגדה השנייה ותפגשו את עצמכם מחייכים שם".   

בני שמש. 

 

לקביעת פגישה יש להתקשר ל- 052-4495666, המפגשים מתקיימים בהוד השרון, אפשרות לעבודה בסקייפ במקרה הצורך.

 

Share

11 תגובות על טיפול וייעוץ

 1. מאת תמיר‏:

  נראה מרתק מאד וייחודי התחום שאת עוסקת בו
  אני מקוה שאת מאושרת

 2. מאת צביה מזרחי‏:

  אשמח מאוד לפגוש אותך , מרותקת מתוכניתך

 3. מאת פנינה אסף‏:

  עדין לא נפגשתי אך בתוכי אני מרגישה שהמלאכים שלי כיוונו אותי בדיוק אליך כי אני בשיח ובאהבה לנשמתי היא מובילה אותי למקום מבטחים תמיד ושמחה לקרוא על המחקר שאת עשית חיבור הנשמה אולי לא דייקתי בהגדרה אך מתוך קריאת החומר שכתבת התחברתי ואשמח מאוד לפגוש אותך
  אצור עימת קשר טלפוני
  לילה טוב עם פעימות בלב
  מנסה להקשיב אך לא תמיד מבינה
  פנינה

 4. מאת רוני לרנר‏:

  ליאורה יקרה לי מאוד,
  סיימתי השבוע קורס תיקשור איתך בקריות ואני עדיין נפעמת עם טעם לעוד…
  שומעת את כל ההקלטות כשומרת על הטעם הזה בפי ובתודעתי
  אחד הקורסים היותר משמעותיים וחווייתיים בחיי
  ממליצה מכאן לכל אחד את החווייה המעצימה הזו
  מבינה סוף סוף עד כמה אני רוח בתוך גוף נבחר
  מודה לך על חוויה מעולם אחר שהפך בקלות להיות העולם הזה
  התיקשורים הליריים שלך עדיין מהדהדים בנשמתי
  שולחת לך ברכות ואהבה רבה
  רוני לרנר

  • מאת ד"ר ליאורה בירנבאום‏:

   הי רוני יקרה גם את מאוד

   מילים מרגשות מאוד- שמעוררות הרבה תודה ושימחה על שהקורס הזה נוגע במקומות הנכונים.

   המון תודה על ששיתפת באופן פומבי

   שלך
   ליאורה

 5. מאת גלית‏:

  תודה לך על השיתוף האמיץ במסרים שאת מקבלת. זה עוזר לאלו מאיתנו שעוד לא למדו להקשיב בכזו בהירות. אני מודה לך במיוחד על השילוב בין תיקשור וטיפול פסיכולוגי, שמרגיש לי נכון ושלם. תודה על כך שאת מסוללי הדרך של ללכת באמת של עצמנו גם מבחינה אישית וגם מבחינה מקצועית מבלי להתנצל על כך או להסתיר.

  • מאת ד"ר ליאורה בירנבאום‏:

   הי גלית

   תודה מקרב לב!
   לא קל לסלול דרך שיש בה גוון איזוטרי בתוך עולם של מדע עם תפישות מאוד מסוימות…
   תגובות מסוג זה מרפדות בעבורי את הדרך ומחזקות את רוחי, אני מודה לך

   חג שמח!

   ליאורה

 6. מאת אילנה‏:

  ליאורה יקרה.
  מאד אוהבת את הדרך שלך.מה עלות מפגש של ראיית הדרך?
  מבינה שאת בהוד השרון.
  תודה לך.

 7. מאת דני שנדור‏:

  ליאורה בירנבאום שלום.
  מצאתי את דברים מעניינים מאד .
  האם את עושה גם תהליכי רגרסיה כחלק מהעבודה הטיפולית?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>