שבעת הצעיפים: מטאפיזיקה של התעלות התודעה

הקורס אינו מוצע כעת. קורס הנוכחי  הוא "הפסיכולוגיה של הנשמה"

  עולם במעבר בין שתי פרדיגמות

"שבעת הצעיפים" הוא קורס בעל פוטנציאל טרנספורמטיבי ועוסק במטאפיסיקה של התעלות התודעה.  חיינו פה מושתתים על אשליית הפיצול. אנו משוכנעים שאנו חלקיקי חומר נפרדים וכי בכל אחד מאיתנו מנשבת רוח פרטית- נשמה. אלפי מופעים פה ביססו אשליית פיצול חושית עמוקה והיא שאחראית לכל הפחדים, הדילמות והקונפליקטים שלנו.

 מטרת הקורס להוביל תהליך של התפוגגות האחיזה של הפרדיגמה הישנה, והנעת פתיחות לחדשה. מנגנון הפיצול מוצג כמנגנון, שארגן את החיים האנושיים בפלנטה מאז ומעולם בכל היבטי החיים. ראשיתו בפיצול הנשמה מאנרגיית האם ופיצול הגרעין הנשמתי לחלק ש"זוכר" ולזה ש"שוכח" את הבית. לדוגמא- מצב העירנות היומיומית הוא ביטוי לחלק ששוכח.
דרך שבעת הצעיפים, שבעה מוטיבים קולקטיביים, עלינו לעבור כדי לפוגג את תפישת הפיצול ולעורר את תודעת ה"אחד" והאינסוף. שבע רמות של תודעה נתקבעו להן לאורך הזמנים ובאו לידי ביטוי עכשוי בנושאים הללו שמתוארים בקורס.

כל נושא נידון הן ברמה התאורטית (ישנה מקראה לקורס שתכניה נמסרו בתקשור עבור כל צעיף) והן ברמה המעשית- חוויתית. תרגולים שונים ועבודה אישית איתי, שיח קבוצתי וכדומה. יש גם שיעורי בית.

 התרגול וההדגמות מגוונים וכוללים עבודה פרטנית, זוגית וקבוצתית ומטרתם להפוך את המידע לקונקרטי בעבורכם, לתרגם אותו גם להבנה מעמיקה יותר לגבי עצמכם, וגם לכלים מתאימים ומותאמים לכם.

אתם תעבדו בו ומשעמם זה לא יהיה.

נושא לימוד התקשור הוא חלק אינטגראלי מהקורס, ומשולב בו במסגרת התרגול. בדרך כלל לחלק מהמשתתפים יש נסיון מסויים במדיטציה ו /או בתקשור לחלק פחות. אנחנו נדבר ונתרגל זאת כדי להבין מהי "רציפות התודעה" דרך מעברים בין מצבי תודעה שונים.

 זוהי הזדמנות פנטסטית להכיר אנשים חדשים שמתעיינים במטאפיזיקה, בתפישת עולם טראנספרסונאלית, ושואפים להכרות עם ה"עצמי" הנרחב, והפוטנציאל ליצירת חברותא משמעותית הוא גדול.

 הנה חוות דעת:

לאחרונה הסתיים לו קורס ב"מטאפיסיקה של התעלות התודעה: שבעת הצעיפים".זה אינו הקורס הראשון שאני לומדת אצלך ליאורה יקרה, הפסקתי לספור אותם. אני נפעמת במיוחד מכך שכל קורס נוצר ומותאם בתכניו בדיוק נמרץ למדרגה הבאה עבורי לטובת ההתעלות. הקורס הזה היווה עבורי את גולת הכותרת: את הכמיהה העזה שבתוכי לחבור לתודעה האחת – ״לאחד״. בדרכיך הייחודית הנחת עבורינו יסודות עמוקים ויציבים להבנה ותרגול של הסרת הצעיפים השונים.

מאד מרגש אותי שהקבוצה המדהימה שנוצרה לנו בקורס הזה, מבקשת להמשיך להיפגש פעם בחודש, זו ממש מתנה.

כבר לא יודעת איך להודות לך,

א.ש.  להמלצות נוספות

 

לדבר איתי 052-4495666       לכתוב לי- liorachannel@gmail.com

ליאורה

 

 

 

 

 

 

 

Share

תגובה אחת על שבעת הצעיפים: מטאפיזיקה של התעלות התודעה

  1. מאת צפורה גזית‏:

    "מסע בין כוכבים" הוא קורס מרתק. לקורס פן אישי ופן פלנטרי. שש האלוהויות הרימו קצת את המסך ואפשרו לנו להבין תהליכים שהפלנטה שלנו עוברת, ועד כמה חשובה העבודה ההתפתחותית שלנו עברינו באופן אישי ועבור הפלנטה באופן כללי.
    עבודת ההתפתחות אינה רק אישית היא כללית. ויותר מכך, היא דורשת מאיתנו, אנשי האור, אחריות. הבנה זו מפיקה ערך מוסף לעבודה שכבר מתבצעת.
    בפן האישי(לדוגמה) שחררתי שק מלא פחדים שנשאתי על גבי במשך עשרות שנים, השק גלש מעלי ללא שום מאמץ מצידי, רק עקבתי אחרי האינדיקציות שנמסרו לנו במהלך הקורס.
    תודה לך ליאורה שמאפשרת לנו את הקורס הזה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>